My ženy jsme sice něžné květinky, ale každá z nás chce čas od času působit sexy, smyslně a žádaně. Především v očích mužů chceme být neodolatelné a přitažlivé. Jak toho dosáhnout?

Skvělou zprávou je, že sexy může být každá z nás. Bez ohledu na věk, všechny to umíme a dokážeme, když víme, jak správně na to!

Používejte smyslný parfém

Omamná vůně, která se každému doslova vetře do nosu a zanechá za vámi nesmazatelnou stopu? Přesně tohle potřebujete! Správně zvolený parfém dokáže hravě podtrhnout vaši osobnost, vyzdvihnout vaši ženskost a zvýraznit vaši smyslnost. Nanášejte parfém na ta správná místa a úspěch bude zaručen!

Noste podpatky

Žádný muž neodolá ženě jdoucí na podpatcích, protože o těch je známo, že vytváří tzv. houpavou chůzi a ta je v očích opačného pohlaví hodnocena jako velmi svůdná a sexy. Naučte se proto nosit podpatky, získejte jistotu a věřte, že se za vámi obdivně otočí nejeden pár mužských očí.

Oblékejte se do červené

Chcete působit sexy? V tom případě musíte nosit barvu, která je považována za smyslnou a vášnivou. Určitě vám nemusíme říkat, že touto barvou není žádná jiná, nežli právě červená. Muži červený odstín na nás ženách milují a přesně to bude vaše zbraň. Nebojte se oblékat červenou, sluší každé z nás!

Věřte sama sobě

Divily byste se, kolik toho zmůže sebedůvěra! Pokud žena věří sama sobě a sama sobě se i líbí, pak je to na ní vidět. Vyzařuje totiž záhadné cosi, co na muže působí doslova jako magnet. Chcete, aby vás vaše okolní vnímalo jako sexy šelmu? Pak si věřte a mějte se ráda!

Foto: Pixabay.com, Pexels.com, Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze