Naučte se nosit sněhově bílou

Jedna barva, mnoho odstínů, nekonečně způsobů jak ji nosit. Řeč je o bílé barvě, která patří mezi nejzákladnější barvy šatních skříní. My se ale dnes zaměříme konkrétně na sněhově bílou, která nás za pár týdnů čeká za okny. Víte, jak ji nosit?

Odstín, který lichotí

Jak správně tuto barvu nosit? Platí zde “tradiční” pravidlo kontrastu. Brunetky i zrzavé ženy to mají jednoduché. Jejich tmavší odstín vlasů je pro sněhově bílou dokonalým kontrastem. Slušet ale bude také blondýnkám, které jen musí sladit kousek v této barvě s jinou výraznější barvou.

Kombinace jiných barev

Sněhově bílá si skvěle rozumí s jemnějšími odstíny jako je třeba pastelová růžová, baby blue, nebo naopak výrazná královská modrá, která stále více získává na popularitě. Pokud toužíte po trochu konzervativním outfitu, pak rozhodně sáhněte po silver šedé, která je například jednou z oblíbených odstínů např. nové kolekce Armani. Sázkou na jistotu pak bude nesmrtelná kombinace černo-bílá, která snad nikdy nevyjde z módy.

Tón v tónu si žádá doplňky

Zamilovaly jste si outfity tón v tónu? My také! U sněhově bílé je ale problém v tom, že v takovém outfitu byste připomínaly lékařské uniformy. Proto si outfit tón v tónu sněhově bílé žádá doplňky, které tento dojem rozbijí. Zkuste třeba rose gold, která nás zkrátka nepřestává bavit. Nebo do vašeho outfitu zapojte výraznou barvu jako je červená. Sladit ji pak můžete třeba s vaším líčením – červené rty jsou úžasným doplňkem, že?

Foto: Unsplash.com.