Nádherná tenistka černošsko-japonského původu nafotila módní kolekci v plavkách

O tenistce Naomi Ósaka v posledních letech slyšeli všichni fanoušci bílého sportu více než dost. Aby ne, vždyť bývalá jednička a aktuální světová dvojka žebříčku WTA patří k největším hvězdám ženského tenisu současné generace. Naomi je nejen skvělou tenistkou, ale i nádhernou ženou. Její maminka je Japonka a otec Haiťan. Díky svému exotickému původu je Naomi nádhernou ženou naprosto unikátním způsobem.

The Frankies Bikinis x Naomi Ósaka collection

Série fotografií vznikla v rámci spolupráce se značkou The Frankies Bikinis, pro kterou Naomi novou kolekci navrhla a sama zapózovala i jako modelka. Kolekce plná odvážných střihů a pestrých pastelových barev bezezbytku odráží Naomiinu osobnost. Tyhle bikiny jsou cokoliv, jen ne nuda. Na některých fotografiích je extravagantní tenistka s růžovým přelivem, jinde dokonce se zeleným.

Nová kolekce odráží modernu, ale i návrat k jednodílným plavkám, které se v posledních letech začaly vracet do módy. Autoři kolekce slibují, že si vybere úplně každý. Módní řadovka myslí i na plus size velikosti, plavky budou k dostání v provedení od XS do XL s vybranými kousky ve velikostech až 2XL.

Prodej plavek začne ve dvou fázích během května prostřednictvím oficiálního e-shopu. Plavky se budou prodávat v cenách od 80 do 180 dolarů, což v přepočtu činí zhruba 1700 4000 Kč, nelze tedy říct, že by se jednalo vyloženě o cenově dostupné plavky.

Naomi není v módě žádným nováčkem

Tenisová kráska Naomi Ósaka je ve svých třiadvaceti letech stále ještě v počátcích své dnes již veleúspěšné tenisové kariéry, přes to si už stihla slušně přivydělat i svou módní vášní. Na svědomí má spolupráce s největšími módními jmény naší planety. Před časem navrhla vlastní kolekci pro Nike nebo Adeam, objevila se také v kampani pro Levi’s, a je dokonce ambasadorkou jedné z nejluxusnějších značek světa – Louis Vuitton.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.