Obočí se vzhledem „jako přes šablonu“ jsme v posledních měsících vídali téměř na každém krokou. Tento trend prosadily zejména beauty blogerky, které neustále vymýšlí způsoby, jak zpestřit své selfie fotky. Takto nalíčené obočí už ale není originální a některé ženy zvýrazňování obočí špatně pochopily. Nejde o to nalíčit si ideální tvar obočí, jde o to zvýraznit přirozeny tvar obočí, případně NENÁPADNĚ dolíčit nedostatky. A aby obočí vypadalo ještě přirozeněji musíte udělat jediné – naježit ho!

Nový trend na módních přehlídkách

Tento nový beauty trend se objevil na módních přehlídkách už v minulém roce – jako vždy ale chvíli trvá, než se takové trendy dostanou k nám mezi obyčejné smrtelníky. Samozřejmě na módních přehlídkách bylo obočí extravagantní a naježení bylo až příliš, přesto se však jimi můžeme nechat inspirovat. Chcete-li mít dokonalé líčení, v tomto roce se bez naježeného obočí neobejdete.

Mezi průkopnice tohoto líčení patří například modelka Cara Delevingne, která má obočí od přírody krásně husté. S naježením působí ale zajímavěji než kdy jindy.

Jak tedy obočí nalíčit?

Nejprve byste měla použít štěteček, kterým obočí pročešete, poté použijte gel nebo vosk na obočí, kterým vaše obočí naježíte směrem nahoru. V dalším kroku stačí už jen zvýraznit kraje obočí pomocí tužky, nebo stínů na zvýraznění obočí.

Tip: Aby obočí vydrželo v této pozici po celý den, zafixovat jej můžete třeba lakem na vlasy – ověřeno!

Tip na závěr

Pokud vaše obočí odmítá růst a kvůli neustálému líčení a kosmetickým pokusům spíše samo od sebe vypadává, neobejdete se bez kouzelného elixíru, který vám vykouzlí krásné husté obočí. Skvělým tipem mohou být různá kofeinová séra, která lze zakoupit v každé drogerie v beuty oddělení. Dejte tomu pár měsíců a obočí poroste i tam, kde vám doteď odmítalo růst.

Foto: Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments