Také si říkáte každý den „dneska půjdu spát dřív“ a ne a ne to vyjít? Ráno se tak často probouzíte nejen unavená, ale vaše kruhy pod očima žijí svým vlastním životem a jsou pomalu výraznější, než vaše oči. Přinášíme vám tipy, jak se jich rychle zbavit.

Ledová voda na probuzení

Čtvrthodinový boj s kruhy pod očima začíná. Než zahájíte útok, začněte ledovou vodu na probuzení. Studenou vodou opláchněte obličej a několikrát to opakujte. I tímto jednoduchým způsobem zmírníte otoky pod očima.

Okamžitá úleva pomocí krému

Na trhu najdete pár profesionálních krémů, které slibují okamžitý účinek. Pomáhají nejen od otoků pod očima, ale také proti otravným fialovým kruhům pod očima. Krémy obsahují jílové minerály a bi-peptid komplex. Během pár minut uvidíte výsledky. Mezitím máte čas na ranní kávu.

Plátek okurky jsou sázkou na jistotu

Ačkoliv nám kosmetický trh nabízí širokou škálu přípravků, které nám pomáhají ke kráse, nedáme dopustit na babské rady. Ke zmírnění kruhů pod očima účinně pomůže plátek okurky. Stačí přiložit na 10 minut, během kterých si krásně odpočinete a uvidíte, jaký zázrak tato zelenina dokáže.

Černý a zelený čaj obsahují účinný kofein

Podobným způsobem fungují také vychlazené sáčky černého a zeleného čaje. O černém a zeleném čaji je známo, že obsahují kofein. Postup je podobný jako u okurky – stačí přiložit na 15 minut a poté už jen korektorem zamaskovat zbytky po kruhů pod očima.

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments