Na cestování i na výlety. Tyto luxusní batohy si zamilujete

Oficiálně zahajujeme sezónu výletů a dovolených. Těšíte se také, jako my? Pak si už teď můžete udělat radost a pořídit si nepostradatelného pomocníka, díky kterému si toto období užijete ještě více. Pojďte se s námi podívat za luxusními batohy. Ty si prostě zamilujete.

Michael Kors a jeho nadčasová elegance

Pokud si chcete pořídit batoh na různá dobrodružství, díky kterému si navíc přijdete stylově a bude ozdobou každého vašeho outfitu, pak rozhodně mrkněte na kolekce batohů módní značky Michael Kors.

U značky najdete širokou škálu batohů různých velikostí. Ačkoliv některé značka řadí do kolekcí „for men“, jejich nadčasový a minimalistický design z nich dělá unisex kousek, který vynosí i ženy.

Batohy značky Michael Kors bývají zdobeny malým logem MK po celé délce batohu, nebo je logo použité jako výrazný detail, který skvěle podtrhne celý design batohu.

Karl Lagerfeld a jeho propracované detaily

Mezi další oblíbené luxusní batohy patří módní značka Karl Lagerfeld. V kolekcích této značky se objevují kvalitně zpracované batohy, které podobně jako je tomu u jiných luxusních značek, zdobí logo Karl Lagerfelda. V drtivé většině v kolekcích najdete zástup neutrálních nadčasových barev jako je béžová, khaki, hnědá a samozřejmě černá.

Batohy od Karla Lagerfelda jsou jedinečné díky propracovaným detailům. „Nikdy nepodceňujte jemnou sílu hravého detailu.“ uvádí značka na svém oficiálním Instagramu. Nepostradatelnou součástí batohů Lagerfelda je legendární miniatura samotného módního návrháře.

Když žena chce být elegantní za každé situace, zvolí si Liu Jo

Italská módní značka Liu Jo vyrábí kvalitní batohy různých velikostí za přijatelnou cenu a v decentním designu. S batohem od Liu Jo je každá žena sexy a elegantní za všech okolností.

Vybírat můžete z batohů zdobených jemnými kamínky, minimalistickým designem podtržený výrazným logem značky.

Třešnička na závěr v podobě Guess

Oblíbená módní značka Guess má ve svých kolekcích skutečné skvosty. Na své si přijdou ženy, které chtějí sportovnější batoh, ale také ženy, které hledají módní neokoukaný kousek. Jako třeba tento tvídový batoh z nejnovější kolekce značky Guess. Ten sám o sobě volá po prodlouženém víkendu v Paříži, co říkáte?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.