MUST HAVE: velké kulaté náušnice

Také jste si všimly, že se nám celý módní svět tak nějak zakulatěl? Kabelky, sluneční i (ne)dioptrické brýle a mimo jiné také náušnice. Po pár letech, kdy se na vrcholu oblíbenosti držely nenápadné “peckové” náušnice, které naše ouška jen ozdobily, se znovu vrací náušnice, které podtrhnou nejen náš obličej, ale celkový outfit! 

Opakovaný módní trend

Že se módní trendy opakují stále dokola, jen s malým vylepšením, nemusíme rozebírat. Na jednu stranu nemůžeme být překvapeny ničím, co se vrátí do módy, protože když něco už jednou trendy bylo, nepsaným pravidlem zůstává, že dříve nebo později se to do módy opět vrátí. Jinak tomu není ani u kruhových náušnic, které slavily svůj největší úspěch v 80. letech.

Celebrity mají jasno

Světové celebrity mají jasno, tento trend naprosto milují. Především zpěvačka, herečka a módní ikona Selena Gomez, která v současné době nosí kulaté náušnice v podstatě každý den. Mezi další bojovnice za práva výrazných kulatých náušnic patří modelka Victoria’s Secret Gigi Hadid, nebo zpěvačka a herečka Demi Lovato.

Tip: Mrkněte na sociální sítě těchto krásek, jak skvěle dokáží sladit tento retro kousek s ostatními módními trendy, které se k nám také navrátily z 80. let.

Málo je někdy více

Tento typ náušnic má své pro a proti. Ostatně jako všechny módní trendy. Vhodné jsou téměř pro všechny tvary obličeje, vyjma kulatého, který by měl vsadit spíše na řetízkové náušnice.

Velké kulaté náušnice nejsou pouhým módním doplňkem, který ozdobí naše uši a podtrhne obličej. Jsou regulérní součástí outfitu a oproti jiným módním doplňkům jej dokáží snadno doladit k dokonalosti. Především pak ty náušnice, které mají širší kruhy.

Mějte ovšem na paměti, že málo je někdy více! Pokud zvolíte tento výrazný kousek, mějte na mysli, že to bude také jediný kousek, který si k outfitu můžete dovolit! Zapomenout můžete na všechny náhrdelníky. Vsadit můžete třeba na kulatý náramek ve stejném odstínu jako vaše náušnice. Víc ale raději ne.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.