Plus size modelky se na módních přehlídkách objevují stále více. Módní trendy totiž nejsou jen pro hubeňourky, ale i ženy s pár kily navíc, které se za své krásné tělo nestydí a milují módu. Máme pro vás pár tipů na módní trendy, které jsou pro boubelky jako dělané. 

Potisky

Nemusíte chodit pořád oblečená v černé. Vaše ženské křivky se dají podtrhnout i jinými způsoby. Jako třeba potisky, které jsou stylové a originální. Vyzkoušejte například volné bavlněné kalhoty s potisky, které jsou nejen trendy, ale i neskutečně pohodlné.

Maxi sukně a šaty

Přijměte samu sebe takovou, jaká jste. Nesnažte se oblékat do kousků na tělo, ve kterých se stejně nebudete cítit dobře. Raději vyzkoušejte maxi sukně a šaty, které vám budou neskutečně slušet. Pokud chcete neutrální tóny, doporučujeme vybírat z barev jako khaki nebo béžová. Bezvadně budete vypadat ale v modré se svislými bílými proužky.

Tip redakce: Milujeme kombinaci maxi sukně a tenisek, co vy? 

Denimové košile

Denim nikdy nevyjde z módy. Vsaďte na něj i vy. Dlouhé denimové košile, především pak v tmavším odstínu vám budou velmi slušet. Díky dlouhému střihu košile můžete zvolit i bílé džíny.

Odhalená ramena

Topy s odhalenými rameny jsou stále trendy. Slušet budou i vám. Ať už zvolíte různé vzory, nebo neutrální tóny, v žádném případě nesáhnete vedle. Tento kousek můžete hravě zkombinovat s maxi sukní … A můžete vyrazit!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze