Hurá, jaro je tady! Také jste se nemohly dočkat? A jak si tohle veselé a hravé období užít opravdu na maximum? Začít můžete třeba tím, že obnovíte váš šatník a dopřejete mu pořádnou zásobu krásných kousků v neodolatelných pastelových barvách. Co vy na to?

Jestli k jaru něco neodmyslitelně patří, pak jsou to rozmanité barvy, které vám zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Proč si s příchodem hravého a hřejivého jara neudělat radost a nerozšířit šatní skříň o trendy pastelové kousky, s nimiž jaro přivítáte ve velkém stylu?

S obyčejným tričkem si vyhrajete

Obyčejné tričko patří mezi základní arzenál šatníku každé ženy, dá se s ním skvěle kouzlit a vytvářet nespočet kombinací, s nimiž uděláte dojem. V příjemně pastelové barvě můžete tričko zkombinovat prakticky s čímkoli, ať to budou kalhoty, legíny nebo třeba sukně.

V něžné košili nebo halence můžete do práce i na schůzku

Obléknout si na sebe elegantní halenku nebo pohodlnou košili? Proč ne! A pokud si tyhle kousky vyberete v něžné pastelové barvě, můžete v nich vyrazit do práce, na pracovní schůzku nebo klidně na rande jen ve dvou. Díky jemnému odstínu budete působit jako křehká květinka a to není k zahození, zejména jde-li o muže, co myslíte?

Šaty unosíte i na jaře, nebojte se jich

Jen co počasí dovolí, byla by škoda nevyužít příležitosti a nevyšvihnout svůj look s pomocí slušivých šatů. Ty k nám ženám přece patří, tak proč si je neužít hned s příchodem jara? Určitě se jich nebojte, ba naopak je noste hrdě!

Pohodlně i stylově? Tepláky i kalhoty!

Na jaře určitě unosíte jak elegantní pastelové kalhoty, tak pohodlné tepláky v jemné barvě. Kalhoty se skvěle hodí třeba do práce, v teplákách si můžete užít domácí pohodu a lenošení, nebo v nich vyrazte za sportem. Necháme to na vás.

Foto: Pexels.com, H&M, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments