Jahody, špagety, vločky, noviny, květiny nebo kancelářské sponky. Vše, co si dokážete představit kdekoliv, jen ne na šatech. Módní ilustrátor Edgar Artis vytváří nádherné ilustrace šatů z běžných předmětů, které máme okolo sebe. Je to opravu nádhera, přesvědčte se sami. 

Fantazii se meze nekladou. Tímto heslem se řídí Edgar Artis, který je hotový kouzelník. Je-li to podpořeno určitou vynalézavostí a manuální zručností, lze dosáhnout výsledků, které vás posadí na židli. Arménský módní ilustrátor uspěl díky Instagramu, kde ho nyní sleduje bezmála 800 000 lidí.

Edgar vytváří ilustrace šatů ze všeho, co vás jen napadne. Ilustrace běžně vytváří pouze z tužky, papíru a předmětu, který má zrovna okolo sebe. Inspiraci hledá v průběhu dne při běžných příležitostech. Používá předměty, které najdete v kanceláři, venku nebo dokonce z materiálů, které se nachází v kuchyni.

Dlouhé šaty, balónová sukně nebo mini šaty s hravostí vytvoří ze špaget, spálených zápalek, nebo ze zbytků ostrouhaných pastelek. Podle Edgara Artise může být zkrátka použito všechno pro vytváření nádherných šatů.

Edgar ukazuje, že v módě je povoleno opravdu vše a existuje nekonečno možností, jak se oblékat. Ilustroval dokonce i několik modelů, kteří se zaměřují na ženy s hendikepem. Není k nim lhostejný, jelikož jsou stejně krásné, jako všechny ostatní a mají stejné právo se oblékat jako všichni ostatní, bez ohledu na jejich omezení.

Ilustrace nevytváří pouze z běžných předmětů, ale také využívá okolních krás. Do ilustrovaného modelu vystřihne otvor v místech, kde by mělo být oblečení a prostředí, které má kolem sebe, mu okamžitě nabídne nespočet možností.

View this post on Instagram

Bird of Paradise” Where do i start from?🤔 ah yes what it’s made of… this illustration is made with watercolor as background and the rest with markers and color pencils. The dress is made of pastel pink feathers. Now the meaning… This year is quite a year i have to say, a lot of emotions and they burst out even more creativity in my art i guess… I called it the bird of a paradise because if i get feelings for someone it turns out to be a bird of a paradise, unavailable for me, the unreachable. The bird that i can never catch. It’s like dreaming about seeing this person again in your life like you want to see the rare paradise bird. I took this feeling and turned it into an artwork which is what i always do when I’m emotionally down. I hope you like it and let me know what you think in the comments.👇🏼

A post shared by EdgaR_ArtiS (@edgar_artis) on

Edgar přichází s důležitým poselstvím. Říká, že chce šířit lásku, mír a pozitivní myšlení skrze své umění, protože v dnešním světě je spousta zlého. Cílem je ukázat, že všechny předměty kolem nás jsou krásné a jak se říká, krása je všude kolem nás. Stačí otevřít oči a dívat se kolem sebe.

Zdroj: Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments