Nechte se inspirovat módou z kampusu. Je pohodlná a trendy

Vystudovat Harvard, Yale nebo Princeton se nepoštěstí každému z nás. Vysokoškolský diplom z těchto neprestižnějších škol na světě možná vlastnit nebudete, jejich univerzitní oblečení už ale ano. Mnoho módních značek zahrnulo tuto módu z kampusu do svých nejnovějších kolekcí. Pojďte se s námi podívat, jak tyto módní kousky vynosit.

Současný trend zní jasně: bez teplákové soupravy se neobejdete

Pandemie covid ve světě změnila mnoho, mimo jiné ale i velmi ovlivnila vývoj módních trendů. Z elegantních a společenských kousků jsme skočili rovnou do teplákových souprav a sportovních outfitů. Na což si ale vůbec nestěžujeme. Konečně módní trendy, které jsou tak pohodlné. A co potom taková tepláková souprava s legendárním logem Harvard University? Vše samozřejmě v barvě karmínové, která je pro Harvard typická.

Sportovní kousek v elegantním podání

Milujeme kombinovat ležérní kousky v elegantních outfitech. Tyto looky působí tak svěže a uvolněně, co říkáte? Sestavíte ho navíc během pár minut. Stačí, když pod sportovní mikinu obléknete oversized bílou košili. Pro větší oživení může mít na koncích krajkové zdobení, která působí žensky.

Pokud se nebojíte extravagantních outfitů, můžete ikonickou mikinu s logem vaší oblíbené univerzity zkombinovat s dlouhou plísovanou sukní. Protože právě ta k ležérním kouskům vypadá senzačně.

Módní kousek, se kterým omládnete

V módních kolekcích různých značek možná najdete tuto univerzitní módu na mladých slečnách. To ale neznamená, že je určená jen pro ně. Móda z kampusu je dokonalým kouskem, se kterým omládnete. Dodá vašemu looku šmrnc a dáte tak všem najevo, že i vy sledujete módní trendy.

Tip: Podtrhněte celkový outfit výraznou rtěnkou, o které víte, že vám nejvíce sluší.

V kampusové módě od hlavy k patě

Znáte to, když v obchodech narazíte na nějaký kousek a říkáte si, že by se vám něco takového líbilo v jiném provedení? Třeba u módních doplňků? U oblečení s univerzitní tématikou se vám tato situace naštěstí nestane. Do kampusové módy se můžete obléknout doslova od hlavy k patě.

Dobře, uznáváme, to už by bylo možná příliš. Ale taková modrá čepice s nápisem Yale vypadá celkem stylově, ne?