Zlatavé odlesky nemusí teď v létě rozdávat jen sálající sluníčko, ale i vy! Stačí se jen rafinovaně zahalit do outfitu ve zlaté barvě a i vy budete házet třpyt všemi směry. Ne nadarmo se zlaté přezdívá barva slunce a v kombinaci s opálenou pokožkou vypadá opravdu báječně.

Umíte nosit zlatou?

Zlatá barva není v dámském šatníku až tak často k vidění. A to je škoda, protože zlatá je barva elegance a vysoké módy. Nosit se bude nejen na oblečení, ale zlatavým odleskům podlehnou i doplňky nebo kabelky či botky. Opravdu si stačí jen vybrat a i vy můžete hrdě konkurovat rozpálenému slunci!

K vodě ve velkém stylu

Léto bez koupání? Tak to ani omylem! A je úplně jedno, jestli jdete na plovárnu, jedete na dovolenou k moři nebo si roztáhnete deku u bazénu na zahradě. K vodě tak či onak můžete vyrazit ve velkém stylu. Zlaté plavky jsou prostě top a jen si představte, jak budou kontrastovat s opálenou pokožkou!

Buďte za dámu

Nosíte v létě šaty? Ještě aby ne! Kdy jindy si vyjít do ulic ve vzdušných šatičkách, díky kterým se my ženy cítíme daleko více žensky, sebevědomě, přitažlivě a klidně i sexy! Když si obléknete šaty ve zlaté barvě, nikdo vás ani v davu nepřehlédne. Každý váš krok se bude třpytit.

Nebojte se lesknout

Pokud si budete chtít v létě vyrazit na večírek, měly byste mít po ruce něco elegantního, slušivého a trendy. Co třeba delší sukni? V kombinaci s ozdobným topem bude vypadat moc pěkně.

I na maličkostech záleží

Zlatem se mohou třpytit i maličkosti, jako třeba pásek okolo vašeho pasu. Navíc s páskem se dá opravdu hodně vyhrát, nosit ho totiž můžete nejen k džínám, ale klidně i k sukni nebo s ním můžete přepásat šaty pod prsy či v pase. Fantazii se meze nekladou a záleží jen na vás, jak si s páskem ve svém outfitu vyhrajete.

Bez kabelky ani ránu

Snad každá žena miluje kabelky, takže tady není o čem. Kabelka je jednoduše nutnost, bez které se my ženy neobejdeme. A když kabelku, tak samozřejmě ve zlaté barvě. Divily byste se, kolik parády můžete s takovým kouskem udělat!

Třpyt a lesk na každém kroku

I každý váš krok může házet zlatavé odlesky. Botky v barvě slunce jsou elegantní, nadčasové, vysoce trendy a jednoduše krásné. Vsadit můžete na žabky, sandálky, oblíbené espadrilky – zkrátka jak vám bude libo.

Foto: Pinterest.com, H&M

Načítání...

Diskuze