Mít milujícího člověka po svém boku rozhodně není k zahození. Máte se o koho opřít, máte s kým sdílet radost, máte se s kým podělit o smutek. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. Proč si svou lásku nechávat jen pro sebe, když se k ní můžete přihlásit veřejně? Móda pro páry je skvělou příležitostí, jak okolí jasně ukázat, že vy dva patříte k sobě!

Ukažte, co vám patří

Nemusíte být zrovna žárlivý typ, ale určitě i vy zastáváte pravidlo, co je moje, to je moje a tečka. Žádné ženě se nelíbí, když se jí po partnerovi otočí nějaká jiná, nedej bože když na něco hází očka! Jasně, na jednu stranu vás to utvrdí v tom, že jste si vybraly dobře, protože je vaše drahá polovička na roztrhání, ale na druhou stranu? Sakra, co si o sobě jako myslí?

Móda pro dva

Móda pro páry je trend, který rozhodně není žádnou novinkou. Nicméně možná se i mezi námi najdou takové ženy a dívky, které ještě nemají v šatníku trička nebo mikiny pro sebe a svou drahou polovičku, které k sobě jednoznačně pasují. A to je škoda, protože třeba mě osobně se móda pro páry nesmírně líbí a připadá mi nejen roztomilá, ale i neskutečně cool a trendy.

Mikiny, trička, soupravy

Svou lásku můžete vyjádřit pěknými tričky, oblíbené jsou i mikiny. Narazit můžete i na teplákové soupravy nebo třeba tílka. Možností je nespočet, stačí si mezi nimi jen vybrat a poté již okolí jasně ukázat, že vy dva jste nerozlučná dvojka. A všem soupeřkám tak jednoduše zatnete tipec!

Foto: Pinteres.com.

Načítání...

Diskuze