Pár dnů po slavnostním předávání cen Grammy Awards, se konal další významný ceremoniál a sice předávání Oscarů. Oproti Grammy byly slavnostní róby na Oscars a Vanity Fair Oscars afterparty umírněné, přesto okouzlující. Pojďme se mrknout, kdo zazářil nejvíce.

Dámské prvky v pánském šatníku

Je všeobecně známo, že to Coco Chanel přišla jako provní s využíváním pánských prvků v dámské módě. Nyní ale nastává doba používání dámských prvků v pánském šatníku. Tento trend si oblíbil herec Billy Porter, který si pro předávání Oscars zvolil oblek od značky Scinario, kterým bezesporu šokoval celé okolí. Co na to říkáte vy?

Embed from Getty Images

Zpěvačka Miley Cyrus si zase oblíbila kostýmky pánského střihu s hlubokým výstřihem. Nutno podotknout, že Miley si kostýmek podobného typu obléká v posledních měsících na téměř všechny společenské akce. A nás to nepřekvapuje. Tento styl jí totiž sluší nejvíce.

Embed from Getty Images

Julia Roberts opět zazářila

Herečka Julia Roberts zazářila v šatech od Ellie Saab, ve kterých vypadala neodolatelně. Třešničkou na pomyslném dortu byly lodičky, které sladila do stejného odstínu jako její šaty.

Embed from Getty Images

Jennifer Hudson měla nejkrásnější šaty

Po prohlédnutí všech šatů z celého večera musíme uznat, že nás nejvíce odzbrojila zpěvačka Jennifer Hudson, která měla nádherné červené šaty velmi originálního střihu, který dokonale lichotil její postavě.

Embed from Getty Images

Nejkrásnější pár celého večera

Herečka a bývalá Miss World Priyanka Chopra si se svým manželek zpěvákem Nickem Jonasem tuto slávu nemohla nechat ujít. Na akci se tento pár objevil bok po boku a dokonale sladěn. Jednoznačně šlo o nejkrásnější pár celého večera.

Embed from Getty Images

Co říkáte na ostatní róby z předávání cen Oscars?

Foto: Getty Images, Facebook.

Načítání...

Diskuze