Podzimní móda ve stylu sebevědomých Londýňanek. Jaké kousky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Londýn je nádherné město, které je ještě krásnější na podzim. Je to místo, které žije módou. Pravidelně se zde koná fashion week, sídlí tu mnoho prestižních módních značek a celkově se Londýn dá považovat za jedno z hlavních měst módního průmyslu. Londýnské ženy mají vytříbený vkus, který není tak těžké následovat. Zkuste se inspirovat jejich podzimním stylem.

Londýňanky módu vnímají jako zábavu a možnost sebevyjádření. Příliš se netrápí tím, zda k sobě jednotlivé kousky oblečení ladí. Různě mixují a experimentují. Především sázejí na jednoduchost a praktičnost.

Pokud se chcete oblékat jako pravá Londýňanka, pozorně prohledejte svůj šatník. Některé věci, které budete potřebovat, možná už dávno máte.  

Trenčkot

Dlouhý elegantní trenčkot patří do základní výbavy každé Londýňanky. Je ideální na začátek podzimu, který ještě bývá příjemně teplý.

Místo tradiční béžové zkuste vsadit na neotřelou a zároveň sexy červenou. S trenčkotem v tomto odstínu budete nepřehlédnutelnou.

Foto: Shutterstock

Maxi sukně 

Dalším nezbytným kouskem je maxi sukně, kterou můžete hravě kombinovat a vytvořit trendy podzimní outfit.

Podzimní maxi šaty

Zateplené maxi šaty s dlouhým rukávem jsou na podzim ideální a vypadají úchvatně. Zkuste tento kousek vynosit ve spojení s kotníkovou obuví na podpatku a koženou černou bundou. Toto je zkrátka pravý londýnský styl, který bude trendy i letos.

Foto: Shutterstock

Blazer

Proč londýnské ženy milují blazer? Je jednoduchý, elegantní a lze ho kombinovat na mnoho způsobů dle aktuálního počasí a nálady.

Foto: Shutterstock

Stylová kabelka

Žádný outfit by samozřejmě nebyl kompletní bez kabelky. Nemusí se nutně jednat o drahý designérský kousek. Jde hlavně o to, aby kabelka byla praktická a pohodlně se nosila.

Zdroj info: autorský článek.

Přečtěte si také: