Mobilní kryt má samozřejmě plnit praktickou funkci. Ochránit váš telefon před pády a udržet váš display display bez rýh a škrábanců. No a vedle toho je ale samozřejmě také stejně důležitá jeho estetická funkce, která z něj dělá něco víc, něco jako módní doplněk.

Na eshopu mobilni.cz před nedávnem dělali malé vyhodnocení těch nejprodávanějších krytů, které vám může pomoci, pokud se nemůžete rozhodnout, po jakém sáhnout.

Mezi obaly na Samsung vedou jasně peněženková pouzdra, která jsou trochu větší než plastové kryty, ale poskytují maximální ochranu. Mezi motivy převažuje Eiffelova věž a lapač snů.

A co kryty na mobil Huawei? Ani u značky Huawei nepřevažují prodeje plastových pouzder před těmi peněženkovými. Není se moc čemu divit, protože flipové kryty poskytují lepší ochranu než jejich platoví příbuzní. Nejoblíbenějím motivem je pak britská vlajka a paví pero.

U iPhone je to podobné jako u předhozích dvou značek, jen s tím rozdílem, že si zákazníci ještě velice oblíbili outdoorová pouzdra, která nyní prožívají obrovský boom. Pokud trávíte každý víkend cestováním a celé prázdniny jste mimo domov, tak je to jasná volba.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments