Miley Cyrus známe všichni jako herečku a zpěvačku především díky sitcomu Hannah Montana. Během dospívání Miley Cyrus údajně špatně nesla slávu a pozornost novinářů. Prošla si opožděným “obdobím vzdoru”, kde se veřejnosti vystavovala nahá a koncertovala v extravagantních kostýmec. Poté ale nastala změna. Miley jak se zdá dospěla a nyní se konečně i usadila! Dne 23. 12. 2018 se tajně provdala a koncem února zveřejnila i svatební fotky, v nichž vynikly úchvatné šaty od Vivienne Westwood.

Dlouholetý partner Liam Hermsworth

S hercem Liamem Hermsworthem se seznámila v roce 2009 při natáčení filmu Poslední píseň, ve kterém oba herci měli hlavní roli. Ihned to mezi nimi zajiskřilo a začali spolu chodit ještě dříve, než byl film dotočen. Pár tvořili do roku 2010, kdy se na chvíli odloučili. V roce 2012 se objevila informace, že opět tvoří pár a od té doby jsou nerozlučný pár.

Už v minulém roce se spekulovalo o tom, jestli dospěje tento slavný pár ke svatbě nebo ne. Oba herci si střeží své soukromí. Letos v únoru ale Miley prolomila ledy a sdělila světu novinku – je vdanou paní.

Svatba v soukromí a úžasné šaty

Svatba se konala v jejich domě ve městě Franklin v Tennessee v rodinném kruhu. Miley si pro svůj Den nechala na míru navrhnout a ušít svatební šaty od britské módní návrhářky Vivienne Westwood. Svatební šaty bylyv jednoduchém střihu v barvě slonoviny. Zpěvačka vynechala veškeré doplňky a výrazné líčení. I díky tomu mohly tyto úžasné šaty vyniknout, a ačkoliv svou volbou Miley Cyrus všechny překvapila, myslíme si, že rozhodně nesáhla vedle.

Foto: Instagram.