Není novinkou, že se módní trendy opakují neustále dokola. Sotva si na jeden módní trend zvykneme a vybavíme si jím šatní skříň, už zase není v kurzu a vystřídá jej jiný módní trend. Výjimkou není ani nová kolekce Michael Kors, která sáhla hodně do minulosti a sází na návrat retra.

Ready – to – wear kolekce

Módní přehlídka kolekce Ready – to – wear nesla atmosféru “cestování časem”. Modelky a modelové nepředváděli pouze oblečení z nové kolekce, tématické bylo i jejich líčení a účesy á la retro. Vše bylo promyšlené do nejmenšího detailu. Celá módní přehlídka slavila velký úspěch. A co kousky z nové kolekce?

Retro v originálním pojetí

Značka Michael Kors pojala retro v moderním a originálním pojetí. Prvky retra jsou v jednotlivých modelech velmi znát, přesto jsou ale ovlivněné současnými módními trendy, jakým je např. minimalismus.

Pánská kolekce

Velkou pozornost upoutala pánská část kolekce Ready – to – wear. Pánové se na módní přehlídce objevili na vysokých podpatcích v oblečení typu kalhot do zvonového střihu a koženkových bund. Čím ale Michael Kors překvapil, to byly barevné kombinace. Často do modelů použil výrazné barvy, které by si běžný muž asi neoblékl – například fialovou, která ve spojení s retro kousky byla opravdu odvážnou volbou.

Flitry, třásně – kýč jedna báseň

Michael Kors a jeho nová kolekce mají jasno. Retro se vrací ve všech frontách. Budete tento trend následovat, nebo se nechcete vracet zpátky do minulosti?

Foto: Facebook.com/michaelkors.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze