Ačkoli je letošní podzim v plném proudu a typicky barevné měsíce si pomalu ukrajují z pomyslného koláče, rozhodně ještě není pozdě osvojit si nejžhavější podzimní trendy, které letos na podzim doslova zaplavily výlohy obchodních domů. Chcete-li udržet krok s aktuálními módními předpisy, pak byste určitě měli vědět, jaké podzimní trendy momentálně nejvíce frčí.

Jaké podzimní trendy jsou v kurzu?

Nejedna žena se snaží oblékat podle nejnovějších trendů, neustále sleduje všechny novinky a tipy, se kterými se velké módní značky neustále předhání a jednoduše se snaží udržet krok v tom, co se právě teď nosí. Určitě i vám záleží na tom, jestli se oblékáte moderně, vkusně a zkrátka tak, abyste na své okolí udělali dojem, že se v trendech vyznáte.

Do dnešního článku jsme pro vás vybrali pořádnou dávku inspirace, která vám zaručeně přijde vhod. Obchodní domy jsou teď plné kousků, které čekají jen na vás a na to, až si je spokojeně odnesete domů. Tak si dejte pěkně nohy nahoru, udělejte si kafe nebo třeba horký grog na zahřátí a začtěte se do následujících řádků, na jejichž konci už budete mít jasno v tom, jaké podzimní trendy ovládly letošní sezonu!

1. Manšestr

Manšestr je materiál, který už zažil své lepší i horší časy. Nemá cenu se pitvat v tom, které roky byly jeho nejlepší a proč se následně stáhl do pozadí a nikdo o něm prakticky nevěděl. Důležité je, že právě tento někým oblíbený a někým nenáviděný materiál patří k předním trendům letošního podzimu,

Manšestr se bude nosit na kalhotových kostýmech, uvidíme jej i na sukních nebo šatech, které můžete v tomto období zkombinovat s rolákem a hřejivějšími punčochami. Nevyhnou se mu ani kalhoty nebo třeba doplňky v podobě baretů a čepic.

mate-v-malicku-nejzhavejsi-podzimni-trendy-01
mate-v-malicku-nejzhavejsi-podzimni-trendy-03

2. Květinový vzor

Možná jste si mysleli, že květinový vzor se hodí spíše k létu nebo na jaro, pravda je ale taková, že tento rok si jej budeme v hojné míře užívat i na podzim. Záleží jen na vás, jestli pustíte květiny do šatníku i teď, kdy venku občas prší a je nepříjemně pochmurno.

Květinový vzor unosíte na šatech, kterým se nemusíte vyhýbat ani na podzim, stačí si jen správně vyhrát s ostatními kousky, se kterými šaty doplníte. Květiny se objeví i na mikinách, jež jsou pro tohle počasí ideální volbou.

mate-v-malicku-nejzhavejsi-podzimni-trendy-04
mate-v-malicku-nejzhavejsi-podzimni-trendy-01

3. Plisovaný střih

Plisované sukně zná snad každý a jen málokterá žena by netušila, jak takové sukně vlastně vypadají. I tohle byl trend, který již měl své lepší časy a stejně jako manšestr se pak na několik let tak nějak vytratil. Důležité je, že plisované sukně jsou opět v kurzu a nyní na podzim se rozhodně budou nosit ve velkém!

Charakteristické záhyby na sukních můžete kombinovat jak se vzdušnou halenkou, tak i s košilí nebo třeba s rolákem. Záleží jen na vás, co je vám pohodlné a v čem se budete cítit dobře.

Foto: Pinterest, Unsplash.com, ASOS.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze