Máte už doma saténové pyžamo? Má mnoho výhod

Woman Wearing a Satin Pyjama Lying Down on a Cotton Wool with Roses

Znáte recept na sladký spánek? Kromě ticha a pohodlného polštáře vám dokonalý odpočinek může poskytnout i vaše pyžamo. Vždyť i v tomto oblečení můžete vypadat sexy a stylově. Stačí jen vybrat takové, na kterém není postava z Disney pohádek. Co třeba spíše saténové?

Jak na spánek pro krásu?

Všechny víme, že spánek je nepostradatelnou součástí našich životů. Je důležitý nejen pro naše zdraví, ale i krásu. Aby vaše tělo mělo dostatek spánku pro regeneraci a obnovu buněk, je potřeba, abyste měla kvalitní hluboký spánek o délce alespoň 20% celkové doby spánku. Zdravý spánek můžete podpořit samozřejmě zdravým životním stylem, pravidelným pitným režimem a mimo jiné také kvalitní matrací a polštářem. Důležité ale také je, cítit se krásně a žensky i během času, kdy naše tělo relaxuje, a proto se vyplatí investovat do saténového pyžama, které si zamilujete.

Stylový outfit do postele podle Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě

Vybavíte si scénu z oblíbeného filmu Sex ve městě, kdy Carrie Bradshaw ulehala ke svému panu Božskému do postele s knihou, a na sobě měla elegantní pyžamo a perlové korále? Carrie nám, podobně jako v mnoha jiných případech, může být inspirací. Korále do postele samozřejmě nedoporučujeme, ale není jediný důvod, proč i v posteli během spánku nevypadat dokonale upraveně jako Carrie Bradshaw.

Saténová košilka s elegantní krajkou jsou sázkou na jistotu

Pokud máte raději košilky, vsaďte na saténovou volnou verzi, která bude kopírovat vaši siluetu a nechá vyniknout ženským křivkám. Často ji najdete v kombinaci s elegantní krajkou, která se většinou nachází jako zdobení ve výstřihu a na spodním lemu košilky. Takové saténové pyžamo bude skvěle ladit s vaší škraboškou na spaní pro ničím nerušený odpočinek.

Saténová souprava košilky a kraťasů

Velkou předností spací soupravy košilky a kraťasů je, že se dá nosit dohromady i zvlášť. Komfort nošení kraťasů oceníte například během menstruace, kdy je přeci jen příjemnější obléknout si spodní část. I takový kousek bývá často zdoben krajkou, která vypadá v kombinaci se saténem naprosto neodolatelně. Kupte si saténovou spací soupravu o velikost větší, než běžně nosíte. Vyhnete se tak nepříjemnému mačkání a budete se cítit naprosto snově.

Skvělý dárek pro přítele

Také se vám často stává u vašeho muže, že při hledání dárku k jeho narozeninám zjišťujete, že má vlastně všechno? A vy stále přemýšlíte, co vaší drahé polovičce pořídit. Využijte pořízení nového saténového pyžama. Né pro něj, ale pro vás. Pohled na vás v takovém módním kousku mu jistě udělá velkou radost. A stejně přeci říkal, že nic nepotřebuje, že má všechno, ne?

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/uk/fashion/style/g42802057/best-sexy-pyjamas/


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.