Zakládáte si na svém osobitém stylu? Není vám lhostejné, z jakého materiálu jsou vyrobeny vaše oblíbené módní kousky? Pak je na čase dopřát svému milovanému oblečení trochu péče v podobně šatního ramínka z masivu – řeč je o české značce Mekko.

Koupit si hezké sako, kabát nebo košili, je mou osobní vášní. Nemalé množství z mého měsíčního budgetu plyne právě na tyhle moje radosti. Inu, každý máme něco, že? … Pokud jste na tom stejně jako já, určitě jste se museli pozastavit nad tím, jestli není škoda věšet čerstvě nažehlenou košili na tenké ramínko za pár desetikorun, které absolutně nereflektuje tvar oblečení.

No, odpověď je jednoduchá – je to velká škoda. Do milované košile nebo drahého saka si určitě nechcete „pořídit“ třísku z laciného ramínka, že?

Masivní dřevo, ruční výroba v ČR, ... ramínka Mekko musíte mít! 14

Co se saka týče, je-li pro vás důležitý stálý tvar v kritické oblasti ramenou – jako že by pro vás důležitý býti měl – pak sáhněte po ramínku pro velké kluky a holky. Ramínka z masivního materiálu Mekko nabízejí komfortní a kvalitní odpočinek vašim košilím, kabátům, bundám, sakům a oblekům (s kalhotovou tyčí potaženou semišem aby kalhoty nesjížděli) – toť z pánské kategorie a pro dámy pak elegantní ramínko na šaty a ramínko na sukni a kalhoty.


Na dřevěná ramínka se skvěle hodí stylové oblečení od značky Woodies – mrkněte se na slevy a kupóny na Woodies.cz.


Proč si koupit ramínko, co něco stojí?

Možná zkrátka proto, že máte rádi hezké a kvalitní věci s příběhem. Vždyť co je lákavější vlastnit – masově vyprodukované ramínko z čínské manufaktury s téměř nulovou hodnotou nebo ručně vyrobený kus masivního bukového ramínka (který byste raději překřtili na pořádné rameno) pocházející z českých lesů, ručně opracovaný, ručně lakovaný, ručně balený, … s láskou a péčí?

Masivní dřevo, ruční výroba v ČR, ... ramínka Mekko musíte mít! 10

Mít v pěkné dřevěné skříni vyskládané oblečení na plastových ramínkách působí asi jako když si vyladěný gentleman ke svému padnoucímu obleku vezme bílé ponožky Nike. Pěst na oko.

Ramínka Mekko by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. Tenhle sympatický český projekt si okamžitě získal naše sympatie. Sledujte značku Mekko na facebooku, instagramu nebo na youtube nebo si na blogu přečtěte více z příběhu, který stojí za vznikem ramínek Mekko.

Obrázky: facebook.com/mekkostore/.