Lucky Blue Smith: Bývalá dětská hvězda modelingu má ve svých dvaadvaceti letech dvě děti se dvěma partnerkami

Pokud vám jméno Lucky Blue Smith nic neříká, tak potom se nejspíše o svět modelingu příliš nezajímáte. Tato vycházející hvězda zářila na obálkách prestižních módních magazínů a dobývala přehlídková mola. Je tedy velice škoda, že se stáhl trochu do ústraní a už o něm příliš neslyšíme. Co dvaadvacetiletý model dělá dnes?

Slibná kariéra

Svou slibnou kariéru započal ve dvanácti letech poté, co byl o dva roky dříve objeven hledačem talentů. Podepsal smlouvu s agenturou Next Management a první nabídky práce na sebe nenechaly dlouho čekat.

S celou rodinou se přestěhoval do Los Angeles, kde se spolu se svými třemi staršími sestrami vzdělával z domova, aby měl čas se naplno věnovat modelingu.

Tip: Starší sestra Pyper America Smith je rovněž úspěšnou modelkou

Objevil se v různých mutacích prestižního magazínu Vogue, Elle, Marie Claire nebo Harper’s Bazaar. Byl také tváří kampaní značek Tom Ford nebo Philipp Plein. Luckyho poznávací znamení byly platinové vlasy, které jsou již minulostí. Svět modelingu si ale podmanil i díky svým modrým pronikavým očím.

Rodičem na plný úvazek

Spíše než modelingu se Lucky momentálně věnuje své rodině. Ve svých dvaadvaceti letech je otcem dvou dětí. Prvorozenou Gravity Blue Smith, která se narodila v roce 2017, má s tehdejší partnerkou Stormi Henley.

V únoru 2020 se Lucky oženil s modelkou Narou Pellman, se kterou má měsíční dcerušku Rumble Honey Smith. V minulosti byl terčem kritiky kvůli tomu, že se chová, jako by jeho prvorozená dcera neexistovala, jelikož s ní nepřidává žádné fotografie na sociální sítě. Lidé tedy nabyli dojmu, že to musí znamenat, že se s dcerou nestýká. V nedávném rozhovoru však Lucky uvedl, že se s dcerou stýká. Pouze ji nechce vystavovat vlivu sociálních sítí.

Ať už je to jak chce, Lucky se považuje za milujícího otce a za své děti by položil život.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!