Při představě pantoflí vám naskočí husí kůže a řeknete si, že byste s nimi tak akorát vyšly před dům k popelnici nebo vyběhly na zahradu k bazénu? Ale vy už přeci víte, že nic není jenom černé nebo bílé a že nejsou pantofle jako pantofle! A pochybujete-li ještě špetku, přesvědčíme vás, že letos jsou pantofle skutečně hitem léta – samozřejmě jen ty vkusné a stylové.

Buďte šik v elegantních pantoflích

A věřte, že to skutečně jde i v případě do této doby spíše pouze a výhradně domácí obuvi. Pro letošní rok si módní návrháři dali skutečně záležet a vykouzlili z obyčejných pantoflí módní ikonu letošního léta.

[easy-image-collage id=59447]

Zbořte předsudky, nebuďte zaujatá a nahlédněte pod pokličku letošních kolekcí, které vám po celodenním náročném uvěznění vašich ladných nožek v těsných střevíčcích a vysokých podpatcích dopřeje luxusní pohodlí i zajímavý look. Za nízkou obuv se totiž nemusíte pranic stydět – obzvláště, když je rafinovaně provedená tak, že si na klasické pantofle nikdo ani nevzpomene.

Dopřejte svůdným nožkám lehkost a vzdušnost

Ano, v horkých letních dnech touží každá žena po tom, cítit se svěží a svůdná, i když ji zrovna po zádech stékají čůrky lechtavého potu. I správné obutí přispívá k ochlazení těla a příjemnému vnitřnímu pocitu. Pantofle jsou skvělou volbou. Nesešněrují vaše chodidla a nechají je doslova volně dýchat. Vaši nohu nezatěžují nejen nepřirozeným sevřením, ale ani zbytečnou váhou, budete si tak připadat téměř bosá a nespoutaná.

[easy-image-collage id=59448]

Pantofle, vkusná vzdušnost mnoha tváří

Nápaditost, originální zpracování a mnoho nepřehlédnutelně poutavých modelů až oči přechází, to jsou moderní pantofle každé dívky či zralé ženy. Je naprosto jisté, že ať si ráda oblékáte kraťasy, sukně či svěží letní šaty, ke svému vkusu a noblesnímu stylu oblékání si zaručeně najdete elegantní pantofle. Takové, se kterými sladíte každý svůj outfit.

Designové pantofle totiž umí podtrhnout nejen váš šatník, ale i vaši krásu, ženskost a osobitost. Luxusní pantofle se nejen nebojí něžných vzorů, detailů, třpytivě zlatých či stříbrných odstínů a ani námořnických proužků či přímo mořských detailů. Léto je tu a vy si „vyletněte“ nejen svůj šatník, ale i obutí!

[easy-image-collage id=59449]

Foto: Calvin Klein, Under Armour, Desigual, Flickr.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments