Tričko na ramínka, bez ramínek, na jedno rameno nebo halenku? V jakém střihu? Z jakého materiálu? A co barva? Pokud chcete v letní sezóně 2015 zazářit, stačí se řídit několika základními pravidly. Která to jsou?

BeFunky Collage

Odhalte rameno nebo bříško

Letošní léto se vlní v rytmu zatraceně sexy modelů! Designéři a módní návrháři doporučují halenky a šaty na jedno rameno, zkrácené topy nad pas (které provokativně odhalují bříško) nebo háčkované (případně krajkované) modely.

Z barev učarujete klasikou i pastelovými

Co designéři doporučují nosit za barvy? Letní radovánky budou letos ve stylu pastelových barev – zejména pak temně modré nebo růžové. Jinak jsou v módě pastelové barvy obecně a některé klasické barvy (hlavně černá, bílá, zlatá, stříbrná, zelená, oranžová, khaki nebo růžová). V kurzu budou také lososově červená a bordó.

Z materiálů vsaďte na kůži

Žhavým tipem na letošní léto je oblečení z kůže – hladké a lesklé. Pokud jste vyznavačkou latexových sexy modelů, budete si to náramně užívat. K tomu přidejte háčkovanou či síťovanou bavlnu, samet nebo hedvábí. Budete se cítit skvěle a všichni chlapi okolo z vás nespustí oči.

BeFunky Collage2

Nezapomínejte na doplňky

I letní outfit musí být okořeněný nápaditými doplňky – letos okouzlíte úzkými pásky, koženými kabelkami nebo zlatavými řetízky. Na špercích a doplňcích by měly zářit nápadné kamínky, na oblečení zase cvočky nebo perličky. Experimenty jsou dovoleny, ba dokonce přímo doporučeny.

Tak dámy, je na čase provětrat šatník… co říkáte? Vyrazte do centra města pro nové topy, nebo si je objednejte na internetu – pěkně z pohodlí vlastního domova. Kde mají nejlepší nabídku? Zkuste mrknout třeba na otto-shop.cz nebo damske-obleceni.cz. Ve stovkách topů tu najdete tolik variant, že si mezi nimi určitě vyberete.

Tak s chutí do toho.

Načítání...

Diskuze