Přivítejte léto novým účesem. Jaké vlasové trendy pasují nejlépe s letními outfity?

Dokonalý look si žádá promyšlený outfit do nejmenších detailů. Také se vám stává, že když barevně sladíte oblečení a módní doplňky, pořád máte pocit, že tomu něco chybí a něco je špatně? Možná jste zvolila špatný účes, který se k vašemu looku vůbec nehodí! Máme pro vás připravených pár tipů, jak tomuto problému předejít.

Výstřih volá po vyčesaných vlasech

Pokud jste zvolila top, který má velký výstřih, byla by škoda ho schovat za rozpuštěné vlasy, co říkáte? Aby váš stylový odvážný kousek co nejvíce vyniknul, vsaďte na vyčesané vlasy.

Foto: Shutterstock

Do společnosti je vhodný elegantní drdol, který je velmi ženský a působí luxusním dojmem. Na sportovní aktivity zase skvěle vynikne klasický culík, který můžete ozdobit jemným copánkem po straně hlavy, což je v posledních letech velmi trendy záležitost. Senzačně ale také vypadá tradiční francouzský copánek, především pak, pokud se chystáte v létě vycestovat do Paříže.

Oversized a volné kousky zjemníte vlnami

Líbí se vám oversized kousky, ale nevíte jak je nosit? Máte obavy, abyste nevypadala jako oblečená v pytli, ale působila stále žensky? K navození ženskosti doporučujeme takový outfit jednoduše zjemnit vlnami. Výrazné vlny natočené pomocí kulmy vás navíc příjemně omladí a vypadají vždy velmi stylově.

Vedle ale nešlápnete ani s přirozenými vlnami natočenými pomocí velkých natáček. Vlasy nechejte rozpuštěné a uvidíte, že když celkový look osvěžíte ještě výraznou rtěnkou, budete za opravdovou dámu.

Plavková sezóna s dokonalým šátkem ve vlasech

Vybírat účes do horkých letních dnů může být někdy tvrdý oříšek, protože počasí neporučíš. Mějte tak při ruce suchý šampon, který vás nejenže osvěží, ale hlavně vás zbaví zpocených a splihlých vlasů a to se v letním období hodí.

K doladění looku pak už stačí jen sáhnout po módním šátku, který můžete barevně sladit s plavkami. Vlasy vám nebudou překážet v obličeji a zároveň ukážete svou krásnou hřívu.

Foto: Shutterstock

Vyžehlené vlasy dodají šmrnc

Ať už jste dlouhovláska nebo krátkovláska, v obou případech můžete docílit výsledku, který má šťávu. Vyžehlené vlasy rovné jako pravítko se skvěle hodí nejen k pohodovým crop topům, které v létě tak milujeme, ale i k elegantním módním kouskům, které je potřeba vynosit i v létě.

Letní párty si zaslouží slavnostní účes

Výhodou letních sešlostí, oslav a večírků je svoboda. Nejen v zábavě a tanci, ale také při volbě outfitu a účesu. Žádné meze se nekladou. Léto nám tak nabízí skvělou příležitost alespoň na jeden večer změnit barvu svých vlasů. Bezvadně vypadají třeba neonově růžové nebo modré vlasy.