Trendy letní šaty pro plnoštíhlé 2020: stále je čas zazářit

Jste žena tzv. krev a mlíko? Výborně! Máme pro vás inspirativní trendy pro dámské letní šaty, které oceníte i když máte pár kilo navíc. Že se váš šatník řadí do kategorie XXL ještě neznamená, že nemůžete v létě obléct trendy letní šaty. Vždyť přece krása žen se neměří v kilogramech.

Vlezte si do „své“ kůže

Nebojte se do svého šatníku letos vpustit špetku sexy kůže, nebo dokonce steampunk stylu. Tyto prvky sluší i dámám s pár kily navíc. V černé, hnědé i v červené kůži dokonale vyniknou vaše křivky. Je to také skvělá příležitost, jak ukázat své přednosti.

Barvy u kožených šatů jsou letos mnohem pestřejší a netradičnější, než na co jsme byli zvyklí v minulých letech. Co takhle fialová nebo žlutá? Letos rozhodně trend! Máte-li radši umělou kůži, zaplatíte za ni méně, v dnešních provedeních umí být i velice příjemná a dokonce se dá prát i v běžné pračce a od normální kůže je k nerozeznání. Na jak moc sexy model kožených letních šatů budete mít odvahu, záleží jen na vás.

Neonové odstíny sluší i baculkám

Rozsviťte se! Hitem jsou neonové barvy. Neonová na letních šatech vypadá dokonale a ani nepřidává kila navíc. Sluší též košilovým šatům s propínáním i tričkovým šatům. Rovněž obyčejné dlouhé šaty po zem s ramínky se v neonové stávají hitem. Díky neonovým barvám budete nepřehlédnutelné a žádané femme fatale letošního léta.

Přestaňte mít fobii z puntíků

Až doposud si je mohly užívat pouze naše štíhlé kamarádky, kolegyně či sestry. Vždyť každá příručka a článek s radami, jak se obléct s kily navíc, prohlásily puntíkové vzory za naprosté tabu. Jenomže teď už se nedáme. Letošnímu létu naproti máme konečně možnost vyrazit v tomto fascinujícím vzoru. Hitem jsou velké puntíky. Ano přesně ty, které byly ještě větším tabu než ty malé. Nosí se v klasické černobílé kombinaci. Je na vás, jestli necháte puntíky bílými či černými. Ale směle vsaďte i na další barvy.

Zastaralá stylingová pravidla jsou pryč!

Cítíte ve vzduchu tu fashion revoluci? Zapomeňte na to, že si s našimi měkkými křivkami nemůžeme dovolit velké vzory a už vůbec ne puntíky. Nebojte se upnuté kůže ani výrazných neonových odstínů. Jsme boubelky, no a co! Pochlubme se křivkami i tím, že víme, co se nosí. A nebojme se být vidět. Třeba v neonově zelených letních šatech.

Foto: Fashionnova.com, Forever21.com, Shutterstock.com.