S letním časem a slunečným počasím je třeba mít výbavu na letní procházky. Vybavte se stylovými věcmi, jejichž nákupem navíc podpoříte tibetské komunity. Odstartujte letní sezónu ve stylu Tibetu.

Šátek doplňte brokátovou taškou

Šátek, radost pro každou ženu. Radost, která nepomine. Šátek je velmi jemný na dotek a je ozdoben množstvím ornamentů. Můžete se do něj zahalit, zahřeje a celkově doladí Váš outfit, kterému dodá šmrnc.

Jdete ven a potřebujete schovat peněženku, telefon a hřeben? Do brokátové tašky se všechny potřebné drobnosti vejdou. Taška je ušita z kvalitního, jemného, zdobeného brokátu, navíc je ozdobena stužkou.

Tričko s motivem tibetské ženy

K letní pohodě patří trička. Trička nemusejí být nudná. Designové tričko s Tibeťankou odkazuje na tibetskou kulturu, je v delším střihu a vsadili jsme na 100% bio bavlnu. Budete se v něm cítit velmi příjemně a lehce exoticky. Tričko je kromě bílé i v dalších letních barvách – červené, zelené a žluté. Zazáříte v létě?

Skleněné perly přímo od Tibeťanů

V letním čase je potřeba mít i hezké módní doplňky. Zvolte skleněné perly vytvořené tibetskými umělci ve sklářské dílně v exilové vesnici v Indii. Kvalitní perly jsou vyrobeny podle originálních návrhů z italského skla murano. Můžete si vybrat z mnoha barev, každá perla obsahuje určité elementy. Každá perla se tak hodí pro jinou příležitost.

Perly si můžete pořídit jednotlivě, jako náramek nebo náhrdelník a mohou tak hezky barevně doplnit celkový outfit. Vybírat můžete podle příležitostí. Jdete do přírody, na festival nebo do práce?


Online obchod www.shop.protibet.cz je jedním z projektů neziskové organizace MOST ProTibet, o. p. s. Nákupem na tomto eshopu můžete podpořit tibetskou exilovou komunitu. Vzdělání tibetských dětí, hezké stáří tibetských seniorů, tradiční život nomádů a v neposlední řadě i místní řemeslníky a obchodníky. Vybrali jste si? Děkujeme.

Načítání...

Diskuze