Legíny se vrací zpátky na scénu

Nosit džíny pořád dokola, to nemohlo vyjít. Bylo otázkou času, kdy se k nám vrátí nejpohodlnější a jedny z nejvíc sexy kalhot – legíny. Existují dva tábory s názorem na legíny. Jeden tábor je nenávidí, protože se podle nich jedná o kus hadru, druhý je miluje, protože ví, jak je sexy a stylovým kouskem legíny umí být. Do kterého tábora patříte vy? 

Legíny na sport versus stylové legíny

Samozřejmě neznamená, že si do práce máte vzít legíny, ve kterých běžně chodíte běhat. Sportovní legíny by měly zůstat jen a jen pro sportování. Co si ale pořídit obyčejné černé legíny s vyšším pasem, které se dají kombinovat téměř se vším? Vhodné jsou na různé příležitosti – od válení se doma, po výlety, schůzky s přáteli, s dlouhou bílou košilí i do práce. Trochu si s outfitem pohrajte a legíny si zamilujete.

leginy-se-vraci-zpatky-na-scenu-05
leginy-se-vraci-zpatky-na-scenu-04
leginy-se-vraci-zpatky-na-scenu-03

Ideální kousek na podzim

Vrací se k nám chladnější počasí. To znamená období oversized svetrů, maxi košilí a dlouhých kabátů. Platí ale zlaté pravidlo: volnější vršek, upnutější spodek a naopak. Pokud teda máte nový krásný oversized svetr, např. v královské modré, nebo letošní barvě Ultra Violet, pak si váš outfit bezesporu říká o legíny. Pokud k nim navíc vezmete podpatky, budete k nakousnutí.

Tip: koženkové legíny

Pokud by se vašem šatníku letos něco nemělo chybět, určitě to jsou koženkové legíny.

Bílá oversized košile, vínový svetřík a k němu koženkové legíny a kozačky ve stejné barvě, které vám díky tomu opticky prodlouží nohy. A vzhůru za dobrodružstvím! (No dobře, tak jen do práce.)

Foto: Pinterest, ASOS.