Móda nám každou sezónu předkládá nové trendy a chceme-li s ní držet krok, jednotlivé kousky v šatníku postupně obměňujeme. A podobně je tomu i s doplňky. Nicméně některé kousky jsou natolik nadčasové, že se je nemusíme ostýchat používat i řadu let.

Péče o životní prostředí je v popředí zájmu

V dnešní době si politici i veřejnost již dobře uvědomují, jak důležitou roli hraje v našem životě příroda. Lidstvo na ní napáchalo značné škody, které se v současnosti snaží napravit. Proto se stále více objevují snahy o omezení používání plastů, řada domácností poctivě třídí odpad a do popředí zájmu se dostávají obchody, které nabízejí produkty z ekologického zemědělství nebo zboží bez obalů.

Tašky, které nevychází z módy

Látkové jsou lehké a mohou nám vydržet i několik let. Složené se snadno vejdou do kabelky nebo do kapsy. Máme je tak vždy při ruce a nemusíme zbytečně kupovat tašky jen na jedno několik použití. Navíc snižujeme potřebu plastů. A pokud má taška zajímavý design, je skvělým módním doplňkem. Potisk látkových tašek logem nebo znakem je vhodnou formou reklamy, ale ocení ho kluby, spolky a různé zájmové organizace. A potisk tašek využívají i jejich výrobci, aby nabízenému zboží dodali osobitost.

Papírové tašky jsou ekologické a praktické

V supermarketech a hypermarketech dnes běžně potkáváme vedle igelitových tašek i papírové. Jsou nejen ekologické, ale také do nich šetrněji naskládáme nákup. Na rozdíl od igelitek totiž mají rovné a pevné dno. Jejich výhodou je i vyšší nosnost a menší riziko utržení uší v tu nejméně vhodnou chvíli. Stále častěji nám je nabízejí i menší obchody. Papírové tašky jsou totiž stylové a navíc přímo vybízejí k tomu, abychom jejich plochu oživili reklamním logem či stylovým obrázkem. Potisk papírových tašek může zajistit propagaci podobně jako tištěná reklama.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments