Nový portál po ženy LadiesNights.cz mapuje ty nejlepší večerní akce pro ženy. Dámské jízdy, rozlučky se svobodou, pánský striptýz a další pikantní zábavu s mírou vzrušení, kterou jste nezažily – to jsou Ladies Night Shows.

Udělejte radost svým kamarádkám nebo sobě a pokochejte se pohledem na drsné kovboje, tanečníky v dešti, či námořníky, kteří salutují jen a jen vám. Na ty odvážnější z vás čeká vystoupení těchto krasavců z LadiesNight.cz.

Hledáte zpestření vaší rozlučky se svobodou? Vezměte nevěstu na pódium a dopřejte jí nezapomenutelný zážitek. Rozlučky se svobodou na klíč obstarají luxusní limuzínu i s šoférem, šerpy a další ozdoby, striptérské vystoupení na míru, návštěvu v luxusním cocktail baru a vše, co si jen budete přát. Vše potřebné zařídí za vás. Vaším úkolem bude jen užívat si večera.

Co si možná většina lidí myslí je, že striptýz je jen o svlékajících se mužích. Není to však pravda. Striptýz je mnohem více – v pánském striptýzu najdeme výrazné umělecké prvky. Striptýz je o promyšlených kostýmech, propracovaných choreografií a až v komplexním celku celá tato show ústí v nezapomenutelnou eroticky nabitou zábavu, která zaručené osloví téměř každou ženu.

Na koho se s LadiesNight.cz můžete těšit? Na večírcích lze potkat taková jména, jako je například Robert Rosenberg nebo hvězdný americký tanečník Lil’C Curtis, v jehož podání se můžete těšit na zpěv a akrobacie.

Hledáte-li pro svou kamarádku či přítelkyni originální a neotřelý dárek, který zaručeně ještě nedostala, zakupte si vstupenku na některou z akcí pořádané společností LadiesNight.cz. Na Ladies Night se můžete těšit v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Pardubicích, Zlíně, Kladně, Mostě, Opavě, Benešově nebo Frýdku Místku – všechna města s aktuálními termíny akcí včetně možnosti zakoupení vstupenek najdete zde: http://ladiesnight.cz/.

Jak to vypadá na Ladies Night Show?

V řadě z těchto měst se také můžete stát svědky show nejznámější české striptýzové  skupiny California Dreams. Sledujte web CaliforniaDreams.cz nebo LadiesNight.cz, případně Ladies Nights Facebook nebo instagram a buďte v obraze.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze