Zajímá Vás, odkud pochází obuv, kterou nosíte? Zakládáte si na kvalitě zpracování a na použití přírodních a prověřených materiálů? Pokud ano, určitě vás zaujme obuv české rodinné firmy z Jablonce nad Nisou s názvem BotyLuks.

11892078_1643910215823756_6851285158706250434_n

BotyLuks jsou na našem trhu již od roku 1992. Za tu dobu firma ušla pěkný kus cesty. Etapy, kterými si firma procházela, nebyly vždy zcela růžové. Silnější období byla střídána těmi slabšími. Stejně tak i produkce jednotlivých modelů se od roku 1992 razantně obměnila.

Doby, kdy BotyLuks vyráběli jen pantofle, jsou dávno pryč. Aktuální produkce rodinné firmy BotyLuks zahrnuje především sportovní pánské a dámské tenisky, které jsou vyrobeny z kvalitní kůže a hned v několika provedeních. Další výraznou modelovou řadou jsou elegantní pánské polobotky.

Dost už slov, pojďme se podívat na některé boty a především tenisky z aktuální nabídky BotyLuks.

Dámské a pánské tenisky – černé, modré nebo raději rezavé?modr___tenisky_banner_kopie

Díky materiálu, jímž je 100% měkčená kůže a skutečně precizní výrobě, jsou tenisky BotyLuks odolnou obuví, která i s minimální péči vydrží dlouhá léta. Kombinace měkčené kůže s konstrukcí samotné boty udrží nohu ve správné pozici v jakkoliv náročném terénu. Bota se jen tak nerozlepí a dokonce ani nepřízeň počasí nemá zásadní vliv na výdrž těchto bot. Podšívka je skvěle prodyšná a bezproblémový odvod vlhkosti je naprosto samozřejmé. Tenisky BotyLuks skvěle odolají i v horkém počasí a celodenní chůzi.

Dámské i pánské tenisky BotyLuks můžete nazout i do chladnějšího počasí. 100% přírodní kůže, z nichž jsou boty vyrobené, bezpečně zaručí, že vaše nohy budou v příjemném teple. Díky této praktické vlastnosti můžete zimní obuv odložit až na skutečně mrazivé dny.

Pánská sekce obuvi nabízí kromě tenisek také elegantní polobotky. Potrpíte-li si na derby shoes nebo oxfordky, zkuste to jinde. BotyLuks nabízejí poctivě střižené elegantní boty, které skvěle padnou na nohu každého pořádného chlapa.

Botyluks převyšují konkurenci i délkou garantované záruční lhůty, která je tři roky!

82-269(2)68(2)67-462(8)