Ne všechny celebrity sází na dlouhou hřívu. Hvězdy s krátkými vlasy se nebojí vykročit mimo stereotypy a ukázat, že ženy jsou krásné i s krátkými vlasy.

Pojďte se s námi podívat na známé tváře, které vsadily na krátký účes. A jak jim to sluší! Variací účesů je spousta, stejně tak jako možností ohledně stylingu. Inspirujte se. Možná je čas na změnu i u vás.

Krátké vlasy byly trendy v roce 2020, nejinak tomu bude i letos

Krátké vlasy vtrhly na scénu během minulého století hned několikrát. Poprvé to bylo během dvacátých let. Pamatujete si na obrázky dam s krátkými vlasy, se špičkou a rukavičkami? Později během druhé světové války se k nim ženy uchylovaly především z praktických důvodů.

Další velký boom byl v šedesátých letech díky modelce Twiggy, která z rošťáckého účesu udělala svůj ikonický look.

Ač byly krátké vlasy většinou znakem rebelství proti zažitým stereotypům, setkáte se i s velmi femininními variacemi. Pojďme se na to podívat.

Katy Perry

Katy Perry poslední dobu vídáme v krátkém platinovém mikádu. Pěšinku nosí na stranu a zadní část je lehce natupírovaná. Platinová barva navíc sedí každému typu. Ať už jste spíše tmavší nebo světlejší, platina je sázka na jistotu.

Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown už dávno není tou malou holčičkou ze Stranger Things. Krátké rozcuchané mikádo k ní skvěle sedí. Pokud i vy máte zvlněné nebo kudrnaté vlasy, doporučujeme vyzkoušet zesvětlení konců metodou balayage. S tímto typem účesu vypadá skvěle.

Kristen Stewart

Kristen s vlasy ráda experimentuje. Nám se její účes, kdy je úplně nakrátko, moc líbí. Kombinace platinové blond barvy vlasů a výrazného make-upu jde skvěle dohromady. Kristen ovšem dokáže zaujmout i se střídmějším odstínem.

Scarlett Johansson

Scarlett se vrátila ke stylu podholených vlasů, který byl v módě před nějakými deseti lety. Proč ne? Natočený blond vršek a tmavší spodek na ní vypadá skvěle. Scarlett nicméně exceluje i s dalšími variacemi s krátkých účesů.

Emma Watson

Pryč jsou Hermioniny neposedné lokny. Z Emmy už je dospělá žena, která se nebojí dát najevo svůj názor. Krátké vlasy vypadají skvěle na ženách s jejím typem obličeje.

Která celebrita se vám líbí nejvíc? Dejte nám vědět do komentářů.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments