Halloween je oblíbeným svátkem, ke kterému neodmyslitelně patří strašidelné převleky. Čím víc jste k nepoznání, tím je to lepší. Podívejme se, za co se letos převlékly slavné krásky.

Ačkoliv je Halloween především americkým svátkem, i u nás má už mnoho let své místo. Děti sice v tento den nechodí koledovat, jak je tomu v Americe, ale večírky v kostýmech si ani my nenecháváme ujít. Právě díky strašidelným kostýmům mnoho lidi vnímá tento svátek spíše jako zábavu pro děti, které se tak mohou vyřádit. Opak je ale pravdou. Dospělí si tyto večírky užívají s plnou parádou a na kostýmech si dávají patřičně záležet.

Slavné krásky, jako je například Josephine Skriver, Heidi Klum nebo Gigi Hadid jsou proslulé svými krásnými tvářičkani, ale není pro ně problém se namaskovat takovým způsobem, že jsou absolutně k nepoznání. Nejlépe to umí Heidi Klum, o které se ne nadarmo říká, že je královnou halloweenských kostýmů. Každý rok je má dokonale propracované a pokaždé zůstáváme z jejích dechberoucích proměn v šoku.

Není psaným pravidlem, že kostým musí být nutně strašidelný. Hlavní je, aby vás na první pohled skutečně nikdo nepoznal a lidé na vás zírali s otevřenou pusou. Kromě toho, že celebrity rády soupeří o to, komu se kostým nejvíce povedl, rády si ze sebe dělají legraci a převlékají se jedna za druhou. V tomto duchu Halloween oslavila například Kourtney Kardashian, která se „převtělila“ do zpěvačky Ariany Grande.

View this post on Instagram

wanna play? 🎈

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

View this post on Instagram

no tears left to cry

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

found my flounder… 🐠

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Který z kostýmů se dle vás povedl nejvíce?

Foto: Albert Sanchez, Pedro Zalba, Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze