Chystáte se konečně do společnosti? Zkuste zazářit v trendy košilových šatech. Jsou teď in

Košilové šaty jsou na chlup stejné jako klasická košile, pouze jsou delší. Používají se na ně stejné materiály i styl střihu. U košilových šatů máte na výběr z různých délek nejen šatů jako celku, ale i rukávů. Navíc se s nimi dá kombinovat spousta doplňků a dalšího oblečení. Snadno tak za pomocí jednoho kousku vytvoříte hned několik outfitů. Košilové šaty by rozhodně neměly chybět ve vašem šatníku. Jak tento kousek kombinovat?

Skvěle vypadají jen tak samy o sobě

Jednou z největších výhod košilových šatů je fakt, že vypadají skvěle samy o sobě. S mini šaty z džínoviny perfektně vyniknou opálené nohy, což působí velmi pěkně obzvlášť v létě. Dámám s plnější figurou zase sluší kousky zúžené v pase, které když podtrhnete páskem, rázem vykouzlíte obrys přesýpacích hodin, který je prostě nepřekonatelný. Plédové šaty, ať už krátké nebo delší, vypadají skvěle zejména s teniskami. TIP: Přečtěte si také článek, jaké tenisky jsou letos trendy!

Košilové šaty zkombinujte s legínami

Černé legíny jsou klasika. Zvolte ty v plné délce a zkombinujte je s bílými košilovými šaty. A na nohy obujte podpatky. Můžete sáhnout i po kotníčkových botách a po šatech s odvážnějším střihem. Tříčtvrteční legíny budou vypadat skvěle s růžovými košilovými šaty, které jsou zúžené v pase. Pas můžete podtrhnout páskem nebo velkou mašlí.

Líbí se vám puntíčky? Zkuste puntíčkové legíny a k nim džínové košilové šaty. K této kombinaci opět doporučujeme kotníkové boty na podpatku.

Košilové šaty si skvěle rozumí s džíny

Že se džíny k šatům nehodí? U košilových šatů je to naopak. Především pokud zvolíte typ, který bude obepínat vaše tělo. Můžete ale zvolit i volnější střih. Sáhněte po džínových košilových šatech a doplňte je roztrhanými džíny, které jsou tento rok také velkým hitem. Co na nohy? Zkuste sandálky. Skvěle vypadají i šaty bez rukávů s širokým páskem v pase, džíny a lodičky.

Vsadíte letos na košilové šaty i vy?