Extravagance vládne podzimu. Ať už se jedná o velký návrat divokých zvířecích vzorů nebo oblíbených vrstvených náhrdelníků, s extravagancí v této podobě zkrátka v podzimní módě nešlápnete vedle. Co dalšího nám z aktuálních trendů padlo do oka? Jsou to korálky. Podívejte se, jak je nosit!

Nemusí se jednat o všemi známou klasiku ve formě perliček všitých do tkanin svetrů, které byly převážně in minulou sezónu. S podzimem a zimou 2018 si návrháři pořádně vyhráli. Nejvýrazněji je to patrné u zdobených kabelek.

Korálky a kabelky

V obchodech si můžete vybrat ze dvou druhů kabelek s korálky. Prvním druhem jsou kabelky, které mají látkový základ a korálky jsou do nich jen všity jako dekorace. Druhým typem jsou kabelky pro ty “odvážnější” – jedná se o kabelky spletené pouze z korálků. Podívejte se například na aktuální nabídku ZARY nebo H&M.

koralky-jak-je-letos-na-podzim-nosit-07
koralky-jak-je-letos-na-podzim-nosit-09

Korálky jako super design pro vaše boty

Na své si přijdou i milovnice bot. Boty zdobené korálky jsou aktuálně na skladech snad všech módních e-shopů a samozřejmě také v kamenných módních buticích. Perly si svou dominanci vybudovaly už za letní sezóny. V plné míře jsme se jich mohly užít například v sandálech, ale ani s podzimem potažmo zimou tento trend neustává.

Paleta výběru je opravdu pestrá, proto se nemusíte bát, že byste nenarazila na na svůj styl. Můžete si vybrat z celé řady kotníčkových bot či sametových lodiček, které jsou obohaceny o různé druhy perliček.

koralky-jak-je-letos-na-podzim-nosit-01
koralky-jak-je-letos-na-podzim-nosit-05

Foto: Pinterest, Unsplash.com, ASOS.