Také jste zi zamilovali hravou a romantickou značku Disaster Designs, která jen hýří například vzory inspirovanými paper plane, provence a zvířecími vzory? Jste také ale milovnící vintage stylu a milujete antikvariáty? Pak přesně pro Vás je stvořena kolekce Granny´s Atic od Disaster Designs. Snoubí se v ní vzory starých hodin, loveckých potřeb, obrazů, sběratelských kousků a motýlích sbírek. Krásné kousky Vás přenesou na staroanglickou půdu plnou těchto kouzelných artefaktů a dýchne na vás omamná atmosféra venkova.

V kolekci můžete najít nápadité a prostorné kabelky přes rameno s mnoha nápaditými aplikacemi, v kombinaci se zlatou koženkou, peněženky v různých velikostech, jak menší na cesty, tak prostornější s přihrádkami na karty.

Dále je tu pro náročné cestovatele originální pouzdro na doklady a pas, vaše zavazadlo také můžete doplnit o vintage termosku a taštičku na kosmetické potřeby ve stejném stylu.Více informací o této kolekci se dozvíte také na oficiálním českém webu: DisasterDesigns.cz, nebo na oficiálním anglickém webu DisasterDesigns.co.uk.

Kde zakoupit doplňky značky Disaster Designs?

Oficiální český Disaster Designs e-shop: https://www.different.cz/disaster. Známé britský gift shopy: Your-artsdesire.co.uk a Campusgifts.co.uk.

Načítání...

Diskuze