Po horkém létě si vaše vlasy krom pořádné dávky péče zaslouží rovněž i změnu, která se bude hodit k nadcházejícímu podzimu, který mnoho žen miluje nejen v módním průmyslu. Co tedy bude letos na podzim opravdu in a čím své okolí doslova odzbrojíte? Vrátí se trvalá i účesy á la 60. léta. Pojďme se na ně podívat.

Zkrácený bob bude hrát prim

Zkrácený bob se již v trendy účesech několikrát objevil a díky menší námaze při úpravě vlasů si tento účes zamilovala nejedna žena. Letos na podzim ovšem tento bob nebude končit pouze několik centimetrů nad rameny, nýbrž bude v kurzu ještě o něco kratší střih. Díky tomu o sobě dokonale dají vědět vaše lícní kosti, které budou ještě mnohem více vidět, než obyčejně.

klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-06
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-08
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-02

Uhlazený drdol je in

Ke slovu se na podzim roku 2018 dostane rovněž i uhlazený drdol, který dá vale letošním velmi módním nedbalým drdolům. Čím více bude drdol postavený a dokonale uhlazený, tím lépe. Na tupírování ovšem zapomeňte. Tento účes se vyznačuje, co možná nejmenším možným objemem.

klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-01
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-14

Elegantně nízko posazený cop

Máte obavy z toho, že by vám vysoce vyčesaný a uhlazený drdol neslušel? V tom případě vám možná bude po chuti ledabyle a také velmi nízko posazený cop.

klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-12
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-09
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-07

Trvalá bude na podzim opět in

Samozřejmě, že nemáme na mysli trvalou, kterou všichni velmi dobře známe z dob hvězdné Tiny Turner, v kurzu budou naopak trvalé, které vytvoří velmi příjemné a lehké zvlnění. Pokud navíc objevíte šikovnou kadeřnici, která vám trvalou vytvoří přesně podle vašich představ, můžete si být jisti tím, že hodiny kulmování v koupelně budou na nějakou dobu pasé.

klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-04
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-03
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-05

60. léta aneb populární mikáda i hladce učesané vlasy

Hladce učesané vlasy, které budou vytočené buď ven anebo dovnitř či raději populární a nikdy neokoukané mikádo? V každém případě – ať již si na nadcházející podzim zvolíte jednu či druhou variantu vězte, že tímto účesem nikoho neurazíte. V podzimních barvách totiž bude letos takovýto typ účesu okouzlující.

klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-16
klicove-trendy-v-damskych-ucesech-podzim-2018-15

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze