Že jsou velká ňadra tajným snem snad každé ženy? Ne tak docela! Plný výstřih sice působí přitažlivě a v očích mužů i nesmírně lákavě, na druhou stranu ale majitelky většího poprsí kromě zájmu a pozornosti čelí i běžným nešvarům, které jsou pro ženy s menšími ňadry jednou velkou neznámou…

Máte velká ňadra? V tom případě čelíte těmto úskalím!

Patříte k ženám, které mají velká ňadra? V tom případě nám jistě dáte za pravdu, že jsou pro vás následující problémy na denním pořádku. A možná dokonce dodáte, že jsou chvíle, kdy byste dali nevíme co za to, abyste na hrudníky nosili třeba “jen” roztomilé jedničky nebo dvojky.

Máte problém sehnat podprsenku

Zatímco pro ženy s menším poprsím je všude podprsenek jako hub po dešti, vám dá sakra hodně práce, nežli seženete nějakou, která vám doopravdy sedne jako ulitá. Za pořízením vhodného kousku mnohdy musíte do specializovaných obchodů, které nejenže nejsou na každém rohu, ale zároveň se kolikrát pohybují v úplně jiné cenové kategorii.

kazdodenni-nesvary-zen-ktere-maji-velka-nadra-01

Vaše prsa se tváří, jako by se chtěla dát na útěk

Co tím máme na mysli? Tak si vybavte, jak se vaše poprsí chová, když se třeba předkloníte. Nesnaží se vaše ňadra vyskočit z podprsenky a vydat se na vlastní cestu? Pokud pokyvujete hlavou na souhlas, pak už vám jistě dochází, co jsme tím měli na mysli.

Muži se vám nedívají do očí

Jasně, každou ženu potěší zájem ze strany muže. Pokud se vám ale při kontaktu s muži běžně stává, že se vám při rozhovoru nedívají do očí, ale drze vám civí přímo do výstřihu, pak se není čemu divit, že vás to po čase začne spíše vytáčet.

Když si vezmete těsné šaty, máte strach, že působíte lacině

Zatímco muži na vás mohou oči nechat, vás tu a tam přepadne obava, jestli v takovém oblečení náhodou nepůsobíte lacině a prvoplánově. I když to tak vůbec nemyslíte, najdou se tací, kteří budou volbu vašeho looku považovat za jasný signál. A to může být nepříjemné, hodně nepříjemné…

kazdodenni-nesvary-zen-ktere-maji-velka-nadra-02
kazdodenni-nesvary-zen-ktere-maji-velka-nadra-03

Čelíte ženské závisti

Ženy umí být mnohdy pěkné mrchy a co se prsou týče, pak to možná platí dokonce dvojnásobně. Už se vám někdy stalo, že jste se třeba stali terčem pomluv jen proto, že vám kolegyně z práce záviděly vaše luxusní přírodní trojky, zatímco ony měly na hrudníku ubohé jedničky? Nic si z toho nedělejte, ženy zkrátka závidí.

Foto: pixabay.com, pinterest.com.

Načítání...

Diskuze