Uběhlo 10 let od svatby Kate a Williama – podívejte se na nejlepší kousky obdivované Kate

Příběh, který zná každý na světě. Jednoho říjnového dne se princ William rozhodl požádat o ruku svou dlouholetou přítelkyni, která je zároveň jeho nejlepší kamarádkou a spřízněnou duší. Poté už netrvalo tak dlouho a přesně 29. dubna 2011 se z tohoto obdivuhodného páru stal pár manželský. Nyní slaví krásné výročí 10 let od svatby a stejně jako se vyvíjí jejich vztah, vyvíjí se i jejich módní styl.

Foto: Shutterstock

Vysokoškolská láska a módní přehlídka

V roce 2002 se na univerzitě St. Andrews konala charitativní módní přehlídka, kde jednou z hlavních modelek byla právě Kate Middleton. Pro jiné obyčejná společenská akce, pro prince Williama osudový večer. Právě na této módní přehlídce se totiž do Kate zamiloval.

Kate měla vášeň pro módu celý život. Není se tak čemu divit, že právem patří mezi nejlépe oblékané ženy v celém Spojeném království. Které kousky jsou její nejoblíbenější?

Kate a její námořnická modrá

Každý módní nadšenec si jistě všiml, že vévodkyně z Cambridge má slabost pro námořnicky modrou. A moc dobře ví proč! Perfektně jí totiž sluší. Námořnicky modrá je jemnější forma nadčasové černé, hravě se kombinuje a je vhodná na společenské události, kterých má královský pár ve svém popisu práce opravdu mnoho. Kate ráda kombinuje tmavě modrou s červenými doplňky, jelikož červená také patří mezi její oblíbené barvy.

Na společenský oděv a klobouky si musela zvyknout

I přes svou zálibu v módě a sledování módních trendů si vévodkyně z Cambridge musela zvyknout na každodenní nošení společenských kousků a především klobouků, které jsou nepostradatelnou součástí formálních outfitů zejména na honosných událostech za přítomnosti královny Alžběty II.. Tato móda se přeci jen trochu liší od stylu, ve které našla zalíbení ve studijních letech.

I William se umí odvázat

Muži to mají v módě o trochu těžší. Ve společenských oděvech se nemohou tolik odvázat jako ženy. Princ William tak nepatří do hledáčku módních nadšenců. Přesto pokud ho sledujete bedlivě jako my, jistě vám neuniklo, že i William prošel módní progresí. Už se nebojí volit světlejší, či dokonce pastelové odstíny a kravata už nepatří mezi jeho hlavní prvky outfitu. Díky tomu působí svěže, uvolněně a pohodově, co říkáte?

Který z outfitů patří podle vás k těm nejpovedenějším této ostře sledované dvojice? Dejte vědět v komentářích.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.