Módní bazar s poetickým názvem ÝBRKÝBL nabízí ve svém již šestém ročníku skvělou možnost pro každého módního nadšence, jak si oživit svůj šatník. Mimo to se můžete těšit na pohodovou atmosféru, příjemné prostředí, dobré pití a řadu zajímavých workshopů.

letak-210x1005ÝBRKÝBL 2015 se uskuteční 7. a 8. srpna 2015 v kavárně Nudný otec v Dobrovského ulici na Letné, od 10 do 20 hodin. Vstupné je zdarma. Akce se bude konat pod širým nebem, nechť je počasí milostivé.

Jak bazar funguje?

Princip bazaru je úplně jednoduchý. Návštěvníci mohou přinést své přebytečné oblečení, stanovit si ceny a vše pak předat organizátorům, jejichž cíl je oblečení prodat a majitelům poté předat utržené peníze. Oblečení, které se neprodá, se samozřejmě majitelům vrátí. Každý prodejce může k prodeji přinést až 20 kusů oblečení.

Registrace na ÝBRKÝBL je spuštěná od 22. 7. 2015 a nadjete ji zde: http://www.ybrkybl.cz/front/homepage/sign-up.

A jak vypadaly předešlé ročníky? Dle uplynulých facebookových událostí skvěle: https://www.facebook.com/ybrkybl/events.

ybrkybl-2ybrkybl-3ybrkybl-6ÝBRKÝBL má i trochu hlubší rozměr, který rozhodně stojí za zmíňku. Za projektem ÝBRKÝBL stojí parta mladých nadšenců, jejichž společnou filozofií je přiblížit lidem důležitost recyklace v módním průmyslu, který enormně podléhá konzumu. Partnerem fashion bazaru je dlouhodobě módní e-shop ZOOT, který věnoval úlovky za speciální ceny. Fashion bazar ÝBRKÝBL má i důležitý charitativní rozměr. Organizátoři spolupracují s Dobročinným obchodem Domova Sue Ryder, jemuž předávají neprodané oblečení, které prodejci nechtějí zpět.

Sami organizátoři svou událost označují přívlastkem „nudný“ … Nikdo tomu však nevěří. Kde jinde najdete pohromadě více než 50 prodejců a přes 1000 kusů módního oblečení, možnost naučit se vytvářet ozdoby a šperky z recyklovatelných materiálů s workshopy rePETe a My Brand, nebo si třeba uplést houpací síť? K tomu si můžete dopřát lahodný bretaňský cider Val de Rance, Únětické pivo, případně domácí limonádu.

Pokud byste rádi vyrazili, ale máte problém s hlídáním dětí – ÝBRKÝBL myslí i na nejmenší a tak bude k dispozici dětský koutek, trampolína a pískoviště.

Program

Pátek 7.8.

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar, Houpací sociální sítě Lelkuje.me, Workshop s rePETe, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec

Sobota 8.8.

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar, workshop s rePETe, workshop s My Brand, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec

Další informace

Dobročinné obchody Domova Sue Ryder: http://www.dobrocinne-obchody.cz/
Lelkuje.me: http://lelkuje.me/
rePETe: http://repete5.webnode.cz/
My Brand: http://www.my-brand.cz/
Nudný otec: https://www.facebook.com/nudnyotec
ZOOT: http://www.zoot.cz/

ybrkybl-1ybrkybl-4ybrkybl-5

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments