Podpatky jsou slabostí žen, jednoduše jim nedokážeme odolat. Jsme díky nim vyšší, cítíme se sebevědomější. Zkrátka je zbožňujeme. Jen té lehce nestabilní chůze se mnohé z nás děsí, protože co si budeme – chodit na podpatcích chce určitě jistý cvik. A zkušenosti. Pokud se chcete nosit tzv. na vysoké noze, ale na špičaté jehly si netroufáte, jděte na to jinak: botky na klínu vám dodají pár centimetrů k dobru, nabuší vaše sebevědomí a přitom vám neuberou na jistém kroku!

Květinový vzor je trendy

Sandálky s květinovým vzorem jsou na horké léto naprosto ideální. Vyjděte si v nich třeba k vodě, umím si je představit například v kombinaci s maxi nebo boho šaty, které jsou v poslední době stále oblíbenější. Nebo třeba na rande? Tam vás určitě doprovodí!

Elegance pro dámy

Ať se každý váš krok leskne a blýská, s těmito pantoflíčkami to bude hračka! Jestliže se vám líbí lesklý design, jsou tyhle krásky stvořené přímo pro vás. Oblékla bych si k nim kupříkladu dlouhé, rozevláté a lehoučké bílé kalhoty.

V barvách léta

Pokud stejně jako já máte rády veselé barvičky, určitě neodoláte třeba těmto kouskům. Oranžová i žlutá barva k horkému a prosluněnému látku jednoduše patří, tedy alespoň podle mě. S těmito botkami bych si klidně vyšla někam k vodě, nebo v podvečer, když už sluníčko tolik nepálí a pobyt na něm není příslibem úpalu, vyrazila na procházku uličkami města.

V jednoduchosti je krása

Někdy zkrátka není potřeba něco složitě kombinovat. Někdy jednoduše máme chuť, udělat si to jednoduché. A prosté. Ve dnech, kdy nebudete chtít nic řešit, nebo třeba nebudete mít náladu na vymýšlení složitých outfitů, můžete vklouznout třeba do těchto botiček. Mě se líbí a co vám?

Foto: Pixabay.com, ZOOT.

Načítání...

Diskuze