Většina z nás zná herečku Jennifer Aniston díky seriálu Přátelé, kde ztvárnila postavu Rachel Green. Charakter této postavy se vyznačuje tím, že miluje módu, make-up, ráda nakupuje a velice o sebe dbá, podobně jako sama Jennifer. I když herečka v únoru oslaví 52. narozeniny, může se zcela bez problémů rovnat o dvacet let mladším ženám. Jaké je její tajemství?

Existuje mnoho faktorů, které zapřičiňují to, že vypadáme mladší nebo starší, než ve skutečnosti jsme. Geny a životospráva hrají v tomto směru zásadní roli.

Beauty rutina

Jennifer pravidelně pečuje o svou pleť. Dle jejího názoru je velice důležité svou pleť udržovat zdravou a vyvarovat se všech negativních vlivů a škodlivin. Není to jen o tom, jaké produkty používáme, ale důležitá je také dostatečná hydratace. Vypít alespoň 2,5 litri čisté vody denně je základem zdravé pleti. Jennifer také prozradila, že za svou bezchybnou pleť vděčí své rodině, po které zdědila jen ty nejlepší geny.

„Mému otci je přes 80 let a nemá na tváří téměř žádnou vrásku.“

Pravidelné cvičení

Jennifer miluje běhání, jógu, box, spinning a mnoho dalších aktivit. Neomezuje se na jeden druh cvičení. Jednoduše provozuje vše. Být aktivní a trávit čas na čerstvém vzduchu ji baví a je to na ní také poznat. V téměř 52 letech má dokonalou postavu.

Vyvážená strava

Žádné trápení nezdravými dietami, žádné hladovění. Jennifer jí vše, na co má chuť, ale zná správnou míru. Nezapomíná na pravidelný přísun čerstvého ovoce a zeleniny. Opět je třeba zmínit i dostatek tekutin.

Přístup k životu a ke svému tělu

Jennifer je velmi pozitivní člověk. Stále se usmívá, má radost ze života a užívá si každý den plnými doušky. Podobně přistupuje i ke svému tělu, o které se stará a dopřává mu jen to nejlepší.

„Je to jediné tělo, které máme. Proto bychom se k němu měli chovat ohleduplně. Měli bychom si pečlivě rozmýšlet, co jíme, co pijeme nebo jakou kosmetiku používáme.“

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments