Léto je v půlce a vy opět nevíte co na sebe? Je vám takové teplo, že i sukně je pro vás moc teplým kusem oblečení? Vyzkoušejte pár z našich tipů, možná vám pomohou přežít léto. Inspirujte se naším článkem, ať už do práce, do města nebo jen tak.

Lehčí látky ve světlých barvách

Lehké látky a světlé barvy jsou na léto zkrátka tou nejlepší volbou. Len a bavlna jsou prodyšné látky, které vás ochrání před sluníčkem, ale zároveň i před klimatizací. Proto pokud máte v práci klimatizaci, doporučujeme si obléct například lněné kalhoty a nějaký lehký přehoz, který vás zahřeje a až půjdete z práce, určitě jej v ruce unesete, nebo pokud máte možnost, složte jej do kabelky.

Boty s otevřenou špičkou

Spousta lidí, přesto že je léto, nosí boty s uzavřenou špičkou. Ať už to jsou tenisky či mokasíny. V opravdu velkých teplech doporučujeme používat boty s otevřenou špičkou. Můžete se tak vyhnout zdravotním potížím a navíc se vám budou nohy méně potit, což rozhodně uvítáte.

Tílka

Tílka máme ve skříni nejspíš každá a pokud ne, určitě byste ve své skříni alespoň jedno měla mít. Existují v různých provedeních včetně špagetových ramínek, širokých ramínek, extravagantně řešených zad a různých výstřihů. Mnoho tílek má všité vycpávky na prsa a pokud ne, doporučujeme pod tílko zvolit podprsenku bez ramínek a pokud chcete, nebojte se vyjít bez podprsenky. Jen si dávejte pozor, aby vše zůstalo tam, kde má.

Tílka většinou nejsou vhodná do zaměstnání, pokud je nemáte v kombinaci například se sakem nebo se svetrem. Pro tyto případy zvolte raději lehké blůzky. Samozřejmě se vše odvíjí od typu vašeho zaměstnání.

Lehké šaty

Pokud vás nebaví neustálé vymýšlení kombinací oblečení, tak rozhodně doporučujeme mít pořádnou zásobu lehkých letních šatů. Nejenže jsou na léto tím nejideálnějším kouskem, ale jsou také skvělé v tom, že k nim stačí sladit pouze boty a kabelku.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments