O krásných ňadrech, která by vzbudila pozornost mužského pokolení a přidala sebevědomí a pocit ženskosti něžnému pohlaví, sní snad krásná žena. Pokud však vlivem kojení, nezřízeného stravování či jen přibývajících křížků vaše prsa nedrží ten dokonale sexy tvar, poradíme vám, jak vylepšit jejich tvar i vzhled.

Myslete na správnou životosprávu

A ta začíná u kvalitního a dostatečně dlouhého spánku, a pokračuje skrze odbourání zlozvyků a nastartování zdravého stravování. Dopřejte si pravidelný a ničím nerušený spánek, který vašemu tělu dodá dostatek odpočinku a energie. Ideální poloha je přitom na zádech!

Hlídejte si svoji váhu a s přibývajícím věkem o to důsledněji. Věkem totiž v kůži ubývá kolagenu a vaše poprsí tak ztrácí svůj dokonalý tvar a může vypadat povisle, obzvláště trpíte-li obezitou. Pokud se rozhodnete hubnout, pak rozhodně pozvolna – rychlé hubnutí není zdravé pro tělo, natož pro prsa. Kůže se nestihne přizpůsobit ztrácejícím se kilogramům a zůstane i s prsy nevzhledně povislá.

Pokud kouříte, pak ve světle touhy po krásných ňadrech cigaretu típněte a další si už ani nezapalujte. Kouření je viníkem předčasného stárnutí pleti, a také její pružnosti, což se promítne i na vašem hrudníku. A nezapomeňte na pitný režim – hydratace svědčí celému tělu!

Kvalitní podprsenka je základ. I při sportu!

A obzvláště toto pravidlo platí, pokud jsou vaše prsa plnější a váha vyšší než by měla. Na nákupu podprsenky není radno šetřit, a sedět by vám měla přesně nejen co se obvodu, ale také velikosti košíčků týká. Podprsenka vám musí vždy skvěle padnout, a zvolíte-li tu s kosticemi, ty nesmí nikdy a nikde tlačit nebo se dokonce uvolňovat.

Pokud si dopřáváte pořádné dávky pohybu, můžeme vám jen gratulovat, ovšem musíme vám připomenout, že ke každé sportovní aktivitě si nezapomeňte obléci kvalitní podprsenku, nejlépe sportovní.

Dopřejte si kvalitní masáž a kosmetiku

A klidně do tohoto rituálu přizvěte i svého partnera! Pravidelná masáž zvýší pevnost ňader, obzvláště použijete-li k tomu kvalitní tělové mléko z rostlinných olejů. Připravit si můžete i domácí masku, která dokonale hydratuje vaše prsa. Ideální je maska z obyčejného jogurt či tvarohu, ale také z okurky či avokáda. Ingredience přitom můžete nápaditě vzájemně kombinovat.

Foto: Unsplash.com.