Trendem je nejen dobře vypadat, ale také se tak cítit a jak to udělat vám poradíme v dnešním článku. Vytahanou mikinu a nefunkční tepláky schovejte na zahradu. Styl je v barvách a velikostech na míru.

Sofia Boutella for Nike. Zdroj: google.com

Sofia Boutella for Nike. Zdroj: google.com

Triko, tílko, top

Je důležité, aby vám oblečení skutečně dobře sedlo. Při výběru dbejte na správnou velikost i tvar. Topy pod prsa jsou sexy a trendy, hezké postavě dodají šmrnc. Pokud však ještě nejste zrovna ve formě, zvolte raději triko, oblíbená jsou trika ve stylu „oversize“, která skryjí nedostatky a podtrhnou přednosti. Při výběru dodržujte standardní číslování, které nosíte.

 

Oversize triko Nike. Zdroj: fdsport.cz

Oversize triko Nike. Zdroj: fdsport.cz

Sportovní triko Nike. Zdroj: damske-obleceni-trenink.cz

Sportovní triko Nike. Zdroj: damske-obleceni-trenink.cz

Triko Desigual. Zdroj: differentfashion.cz

Triko Desigual. Zdroj: https://different.cz

Podprsenka

Oblíbené jsou bezešvé podprsenky, které můžete nosit pod jakýkoliv svršek. Trendy jsou barevné, svítivé podprsenky pod jednobarevné svršky.

Bezešvá podprsenka. Zdroj: h&m.com

Bezešvá podprsenka. Zdroj: h&m.com

Tepláky, kraťasy, legíny

Oblíbeným hitem jsou letos pestrobarevné legíny, které můžete nosit k topu, triku,  nebo i k volné mikině. Lze je jakkoliv kombinovat a vždy budete vypadat skvěle. Nejen barevné legíny, ale také kraťasy jsou oblíbeným kouskem na cvičení.

Důležitou součástí jsou samozřejmě tepláky, které nosíme na sport, do města, zkrátka pro volný čas. Hitem letošní sezóny je nízký sed v bavlněném provedení, a to v jakékoliv barvě, vhodné například k džínové bundě.

Legíny. Zdroj: H&M.com

Legíny. Zdroj: H&M.com

Tepláky s nízkým sedem. Zdroj: adidas.cz

Tepláky s nízkým sedem. Zdroj: adidas.cz

Kraťasy. Zdroj: damske-obleceni-trenink.cz

Kraťasy. Zdroj: damske-obleceni-trenink.cz

Botasky

To, co nelze při cvičení postrádat, jsou botasky. Pokud máte rádi indoorové aktivity – aerobní cvičení nebo fitness, nemusíte příliš hledět na odolnost podrážky. Pokud preferujete spíše outdoorové aktivity, zvolte raději podrážku vyšší. Důležité je, aby vás boty netlačily a měli jste pocit, že máte nohu jako v bavlnce. Značky Nike, Reebok nebo Adidas jsou velmi populární a oblíbené. Pro letní sezónu 2015 se velké oblibě těší boty značky Nike Air Max.

Závěrem

Letní sezóna je už téměř za dveřmi a proto je potřeba se pomalu ale jistě nachystat do plavek. Čas od času se člověku do fitka prostě nechce. Na druhou stranu, když vidíme ty vyladěné outfity, někdy možná zapochybujeme, zda jsme přišli cvičit nebo na módní přehlídku, nicméně i to pěkné sportovní oblečení člověka může skvěle namotivovat a nabudit ke cvičení. Každý totiž rád nosí pěkné oblečení. Alespoň tedy každý, kdo čte Fashion magazín.

Načítání...

Diskuze