Malá prsa nemusí automaticky znamenat velký problém.  Existuje spousta aktivit, které jsou pro ženy s velkými prsy překážkou. Proto nezoufejte a nechte se inspirovat, jakými triky dosáhnout na pohled bujnějšího poprsí, než jak tomu ve skutečnosti je.

Malá prsa nejsou ostuda

Pro začátek je dobré si trochu pohrát se svým sebevědomím. Je to důležitý krok, který vám mnoho věcí usnadní. Uvědomte si, že malá prsa jsou vlastně super. Zaručeně nebudete mít nikdy problém sehnat podprsenku nebo horní díl plavek. Navíc spousta mužů jsou takzvaní “dolňáci” a drobná prsa se jim líbí. Nesmíte se smířit se skutečností, že by pro vás nějaké oblečení zkrátka nebylo vhodné. Naopak je důležité smířit se se svým tělem a naučit se pracovat s tím, co vám příroda nadělila.

Tímto krokem si otevřete dveře do neomezeného světa módy. Nebojte se v létě odhodit podprsenku a sáhnout po těch krásných šatech s holými zády, které se vám jistě válí ve skříni. Kdo jiný by neměl nosit podprsenku než ženy s drobnějším poprsím? Výhodou je také jejich pevnost.

Velký výstřih rovná se kvalitní podprsenka

Push up podprsenky dovedou zázraky. Přidají centimetry a celkový dojem bujnějšího poprsí. Podprsenka ale musí správně sedět a rozhodně nesmí být nepohodlná.

Nejlepší volbou je podprsenka s lehkou výstuží a kosticemi. Věřte nebo ne, ale vlastní pohodlí je důležitější než pouhé zdání ostatních, že máte velká ňadra.

Obrovskou výhodou malých prsou je fakt, že nepůsobí vulgárně a perfektně si sednou s bralette podprsenkou, které jsou mimo jiné skvělým doplňkem k outfitům.

Černé se spíše vyhněte

Jak už asi moc dobře víte, černá barva má nutkání vše zužovat a zmenšovat. Proto se raději poohlédněte po světlejších barvách a větších vzorech. Případně můžete vsadit na šaty či halenku s volánky.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze