Jak se oblékat a vypadat štíhleji

woman in white t-shirt carrying black leather backpack

Někdy stačí udělat jen pár malých změn ve stylu oblékání a můžete velmi snadno docílit štíhlejšího dojmu. Pokud máte pár kilo navíc a máte v lecčem problém vypadat dobře a hlavně – cítit se pohodlně, zkuste se zamyslet nad následujícími tipy, které by vám měli pomoci ve štíhlejším vzhledu. Ve vší podstatě se vlastně jedná jen o několik základních a jednoduchých tipů.

Pokud například máte o kousek delší kalhoty (klidně i džíny), nosíte je v kombinaci s obuví na podpatku? Pokud ne, zkuste to. Nejen že budete působit štíhleji, nabydete zároveň o kousek elegantnějšího dojmu a navíc – jak říká nadpis článku – budete působit štíhleji.

Využíváte některé z těchto tipů? Znáte další zajímavé tipy, jak vypadat štíhleji? Využijte komntářů a dejte nám o nich vědět.

Kde se inspirovat dál? Zkuste třeba tento odkaz: http://www.beirutnightlife.com/lifestyle/fashion/how-to-dress-5-kilos-thinner/


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.