Zatímco u malých dětí jsou buclaté tvářičky znakem božské roztomilosti, v dospělosti je to spíše vada na kráse. Zkrátka nic, na co bychom my ženy mohly být pyšné. Máte-li buclatější obličej, nemusíte zoufat, ani chodit po ulici s pytlem na hlavě. Poradíme vám, jak s pomocí líčení baculatější tváře opticky zeštíhlit.

Dosáhněte efektu vystouplých lícních kostí

Jak na to? Jednoduše! Dobře, ne tak docela, bude to chtít trochu cviku, ale je jisté, že to dokážete!

Vystouplých lícních kostí dosáhnete za předpokladu, že pod ně nanesete tmavší pudr. Našpulte pusu a tam, kde vznikají prohlubně, naneste tmavší pudr a vůbec se toho nebojte. Tmavý pudr naneste také na strany nosu, což povede k tomu, že bude vypadat užší.

Nebojte se zvýraznit oči

Máte buclaté tváře? V tom případě odveďte pozornost jinam, ideálně na vaše oči, které se nebojte zvýraznit.

Výraznější líčení v oblasti očí způsobí, že se lidé ve vašem okolí jako první zaměří právě na ně, zatímco buclatějších tváří si ani nevšimnou. Doporučujeme používat tmavší stíny, sáhnout můžete i po lince.

Tvářenku ano, ale opatrně!

Pokud chcete svým tvářím dodat zdravější nádech, klidně můžete. Pokud jde o tvářenku, platí, že se nic nemá přehánět.

Sytě rudé tváře nevypadají ani trochu štíhle, ba spíše naopak. Proto raději volte velmi jemné barvy tvářenky. V ideálním případě se bez ní zkuste spolehnout úplně, to bude nejlepší.

Dejte svému obličeji jiskru

I když máte kulaťoučký obličej, rozhodně to neznamená, že musíte být šedá myška, která se hravě ztratí v davu.

Nebojte se dát svému obličeji jiskru. Jak? Naneste rozjasňovač těsně pod obočí, stejně tak pod dolní ret a také do vnitřních koutků očí. Úspěch zaručen!

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze