Nebyla k vám příroda moc štědrá a nenadělila vám ňadra dmoucí, po kterých toužíte? Naštěstí existují snadné a cenově dostupné způsoby, jak to změnit. A i to nejmenší poprsí opticky zvětšit.

Základem je samozřejmě dobře padnoucí podprsenka. Vhodný střih v kombinaci se správnou velikostí ramínek, obvodové části i košíčků. A to je kamenem úrazu spousty žen, které mnohdy netuší, jaká podprsenka je pro ně nejvhodnější. V tomto ohledu nejlépe uděláte, necháte-li se přeměřit ve specializovaném obchodě. 

Nikdy si nepořizujte podprsenku menší

Některé ženy si vedeny snahou docílit většího poprsí pořizují podprsenky menších velikostí. Z nich se však ňadra většinou derou ven a ramínka se nepříjemně zařezávají do ramen. A to s sebou může přinést i vážné zdravotní potíže v podobě bolestí hlavy, šíje, zad, brnění rukou, a dokonce i žaludečních problémů. Tudy, milé dámy, cesta skutečně nevede. Jaká podprsenka je tedy vhodná?

Foto: Depositphotos.com

Hledejte obecně podprsenky nadzvedávají ňadra s pevnějším obvodem v kombinaci s o něco větší velikostí košíčku.

Plunge podprsenky

Vhodná je podprsenka typu plunge s nízkým středem, která prsa stlačí centrálně a poprsí nadzdvihne. Některé typy disponují vyjímatelnými vycpávkami, které ještě podpoří celkový efekt. Podprsenka typu plunge je vhodná nejen pro menší prsa i pro taková, která jsou spíše dále od sebe a ve výstřihu nemají tendenci vytvořit svůdný žlábek. Proto se tento typ nazývá také jako “dekoltka”.

Nestárnoucí „pušapky“

Ženám s extrémně malým poprsím lze doporučit podprsenku s tzv. push-up efektem, která prsa posune k sobě, a tím opticky je zvětší. O těchto podprsenkách se v tomto smyslu dokonce říká, že dokážou zázraky. Díky vycpávkám jsou schopné poprsí opticky zvětšit a podpořit celkový objem ňader.

Nestyďte se za malá prsa

Pokud k vám příroda nebyla štědrá, nestyďte se za to! Uvědomte si, že každá prsa jsou krásná. Není nic přitažlivějšího než zdravě sebevědomá žena, která je vyrovnaná sama se sebou. Poodhalte svůj svršek se sexy podprsenkami typu bralette. Krajkově svůdné a romantické braletky vyniknou nejlépe právě na menším poprsí.

Foto: Depositphotos.com

Aby byl výsledek dokonalý

Výběrem podprsenky však vaše cesta za plnějšími ňadry nekončí. K podprsence byste měly nosit i vhodný top. Návrháři se shodují, že nejlépe poprsí opticky zvětšují topy nabírané, stejně jako metalické materiály a ozdoby ve výstřihu, jako jsou kanýry a volány. Zbytek oblečení zvolte v nevyzývavých čistých liniích. A výsledek bude dokonalý.

Diskuze

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

A jakou radu máte pro muže, kteří také by chtěli klamat a posléze při randění zažít trapas, jako ženy co používají uvedené podprsenky….:D

“optické ” zvěršení, stejně jako zmenšení se v posteli velmi těžko vysvětluje….

Jakožto muž se mi více zamlouvají ženy s menším poprsím. Takže není třeba opticky zvětšovat, jen stačí mít po boku to správného muže, který ocení váš vzhled takový, jaký je.

Přesně. Co bych dělal s melounama?