Jak nosit umělé řasy

Už vás nebaví každý den používat dokola jen řasenku, aby vaše řasy alespoň trochu získaly na objemu? S řasenkou u zrcadla strávíte několik minut, a i přesto stále nejste spokojená s vaším líčením? Ať už toužíte po velmi výrazném líčení, či jen přirozeném zvýraznění, zkuste to s umělými řasami. Uvidíte, že je to rychlý a snadný způsob, jak dotáhnout váš vzhled k dokonalosti.

Jak ale nosit umělé řasy? 

Nejčastěji v obchodech narazíte na umělé řasy nalepovací. Možná si říkáte, že umělé řasy nejsou pro vás, protože jsou moc výrazné. Ale pozor, nalepovací řasy se dají sehnat v nejrůznějších provedeních, od těch nejjemnějších řas, přes dlouhé, husté a oslnivé. A právě podle příležitosti si můžete libovolně vybrat, které se vám zrovna hodí.

Pokud si netroufáte na oslnivě dramatický look, vyzkoušejte ze začátku jen přirozené řasy, které vaše oči prozáří. Uvidíte, že i pouhé umělé řasy dokážou vylepšit váš vzhled, aniž byste musela věnovat dlouhé minuty nanášení make-upu.

Nebojte se ale sáhnout i po řasách s dramatičtějším efektem. Jestliže vyrážíte s kamarádkami na večírek nebo do restaurace na večeři, sáhněte raději po výraznějších řasách. Věřte, že s nimi neuděláte chybu a budete okouzlující.

Líčení a umělé řasy 

Vytvořte pomocí černé linky podmanivý pohled. Nejenže oční linka dokonale zamaskuje nalepený pásek řas, ale bohatě postačí k tomu, abyste vypadala dokonale.

Umělé řasy vypadají skvěle i s jakýmkoli kouřovým líčením.

Třpytivé stíny a umělé řasy? Že už je to moc?  

Tahle kombinace se samozřejmě nehodí na běžné nošení, ale na párty je jako stvořená.

Trocha extravagance vám neublíží. Uvidíte, že umělé řasy budete milovat.

Magnetické řasy 

Jediné, co vás od umělých řas odrazuje, je jejich lepení? Vyzkoušejte magnetické řasy, na které nepotřebujete žádné lepidlo. Magnetické řasy si připevníte pomocí malých magnetků. Chce to možná trochu cviku, než je dostanete na to správné místo, ale výsledek stojí za to, no ne?